Skolēnu tikšanās ar pārstāvi no “Swedbank” AS

banka2016.gada 15. janvārī Pļaviņu novada ģimnāzijā viesojās “Swedbank” pārstāve – Irita Riekstiņa, kura aktīvi darbojas arī Jēkabpils finanšu centrā. Ekonomikas stundā bankas pārstāve skolēniem lasīja lekciju “Šodien es būšu uzņēmējs”. Daļai skolēnu šī informācija izrādījās aktuāla, jo viņi savu dzīvi vēlās saistīt ar uzņēmējdarbību. Iespējams, ka uzņēmējdarbība ir solis pretī neatkarībai un labklājībai. Ģimnāzistiem šī lekcija bija lieliska izdevība papildināt savu zināšanu krājumu par uzņēmējdarbības jomu, iespēja pārbaudīt sevi erudīcijas jautājumos.
Irita Riekstiņa skolēnus iepazīstināja ar uzņēmējdarbības pamatprincipiem. Sniedza noderīgu informāciju, kas jāzina katram uzņēmējam, arī mums, ja mēs nolemtu dibināt savu uzņēmumu. Uzzinājām arī par to, kādām īpašībām jāpiemīt katram uzņēmējam – cilvēkam ir jābūt mērķtiecīgam un drosmīgam. Lekcijā skolēni ieguva lietderīgu informāciju par bankas lomu sabiedrībā un par to, kā banka spēj iespaidot jaunos uzņēmumus.
Paldies “Swedbank” pārstāvei, kura piedāvāja profesionālu konsultāciju jauniešiem, kas nākotnē vēlas uzsākt savu biznesu, tādējādi stimulējot un atvieglojot uzņēmējdarbības uzsākšanu.

Skolas preses ministrija