Interešu izglitības pulciņa “Kompass” 1.semestra noslēgums

Kristīgās mācības pulciņa “KOMPASS” I pusgads tika aizvadīts ar noslēguma pasākumu kopā ar vecākiem un citiem ģimenes locekļiem nodarbībā “Ziemassvētki – Kristus dzimšanas svētki”. Paralēli skolēniem, pulciņa Ziemassvētku nodarbību apmeklēt bija ieradušās gan skolēnu mammas, gan kāda skolēna mazā māsiņa, cita skolēna vecākā māsa, kā arī kāda skolēna omīte u.c. tuvinieki.

Pasākumu iesākām ar skolēnu izpildījumā sniegtu dziesmu un kopīgu lūgšanu. 2. a klases skolēns Matīss Āboliņš iepriecināja klātesošos ar pūšamā instrumenta muzikālu spēli. Pasākuma gaitā pārdomājām Ziemassvētku būtību, paralēli krāsojām darba lapas, kopīgi dziedājām, “izkustējāmies” spēlējot aktīvākas spēles – piedaloties visiem klātesošajiem – gan maziem, gan lieliem, spēlējām “mēmo šovu”, atminot ar Ziemassvētku vēsti – Kristīgo vēsti saistītus personāžus, lietas, priekšmetus. Kopīgi baudījām sarūpēto svētku cienastu un sarunas. Pasākuma noslēgumā, izlozes kārtībā, skolēni saņēma dāvaniņas, ko bija sarūpējuši vecāki, lai bērnus varētu priecēt “laimes akas” pārsteigumi.

Pulciņa I semestris, pusgada garumā, noslēdzās ar lielāku apmeklētāju skaitu no puišu puses. Arī nākošajā pusgadā kopīgi ceram veidot stingru pamatu, balstītu kristīgajās vērtībās, kurš dod spēku pastāvēt mainīgajā un dinamiskajā pasaulē, iesakņojoties garīgos resursos un priecājoties par citu pulciņa dalībnieku klātbūtni.

Esam atvērti arī citiem interesentiem un labprāt uzņemtu pulciņa “KOPMASS” vidū otrdienās no plkst. 14:00-16:00!

Novēlam, lai Jums un mums patīkamiem pārsteigumiem bagāts jaunais – 2016. gads!

Pulciņa vadītāja Lāsma Upeniece