Godātie Pļaviņu novada ģimnāzijas izglītojamie, izglītojamo vecāki un citi interesenti!

Piecpadsmit pilsētas pašvaldības izglītības iestādes (tai skaitā Pļaviņu novada ģimnāzija) šī gada 27.novembrī pievienojas Latvijas izglītības darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkotajam vienas dienas brīdinājuma streikam.
Streika dienā skola nodrošinās daļēju izglītības procesu, respektīvi streikojošie darbinieki atradīsies darba vietā, bet nepildīs amata aprakstā noteiktos pienākumus, tai skaitā nenodrošinās izglītojamajiem saturīgu laika pavadīšanu, nelabos izglītojamo pārbaudes darbus, netiksies ar vecākiem, utml. Tomēr, ja izglītības iestādē ieradīsies izglītojamie, viņi tiks nodarbināti, nodrošinot drošību un ēdināšanu.
Kontaktpersona, pie kuras izglītojamie un viņu vecāki var vērsties ar papildjautājumiem par izglītības iestādes darbību streika laikā ir Pļaviņu novada ģimnāzijas direktore Rita Pole, tālrunis 29476078, rita.pole@png.edu.lv.

Pļaviņu novada ģimnāzijas direktore Rita Pole