Plakātu konkursā “Uzmanību bērns! Nesmēķē tuvāk par 10 metriem!” piedalāmies arī mēs

Eiriks Kalnriekstiņš,

Pļaviņu novada ģimnāzijas 5.a klases skolnieks

IMG_2820 Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra kampaņas ietvaros 5. – 12.klašu skolēniem tika rīkots plakātu konkurss, kurā piedalījāmies arī mēs, 5.a klase. Konkursam tika nosūtīts manis zīmētais darbs „Šī ir mana pasaule”. Darbs bija grūti radāms, sarežģīti bija atveidot dūmus un pelnus, taču, pludinot ar tušu, veidojās interesants efekts, patika izveidotie burti, kuri bija veidoti kā cigarešu un dūmu izsmēķi. Bija doma plakātam pievienot fotogrāfijas ar bērnu klātbūtnē smēķējošiem cilvēkiem dažādās dzīves situācijās un vidēs. Tas varētu personīgāk uzrunāt cilvēkus, to varbūt realizēšu citreiz.
Rezultāti ir zināmi. Plakātu konkursam tika iesniegti 224 darbi, mūsu darbs palika 17.vietā. Man šķiet, ka tas ir lieliski. Neskatoties uz to, ka mūsu klase ar manis zīmēto darbu neuzvarēja, saku lielu paldies visiem balsotājiem, kas nobalsoja par plakātu. Par manu plakātu tika atdotas 2544 balsis. Es lepojos arī ar to, ka varbūt kāds, aplūkojot manu plakātu, aizdomāsies par to, ka bērni un jaunieši ir jāsargā no cigarešu dūmiem.
Ja vēl neesi apskatījis plakātu, tu to vari izdarīt www.pasivasmekesana.lv