novembris

Neformālās izglītības apmācības “Jaunietis-jaunietim”

No 2015.gada 6. līdz 8.novembrim Pļaviņu novada ģimnāzijas skolnieces Zane Čipāne un Elīna Kanča piedalīsies Latvijas un Šveices sadarbības programmas ietvaros Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētajās neformālās izglītības apmācībās “Jaunietis-jaunietim” par vienaudžu apmācītāju kompetenču attīstību.
VIENAUDŽU IZGLĪTĪBA ir process, kura laikā izglītoti un motivēti jaunieši veic dažādas izglītojošas aktivitātes savu vienaudžu vidū ar mērķi attīstīt zināšanas, attieksmes un iemaņas. Latvijā īpaši izplatīta ir vienaudžu izglītības programmu izstrāde veselības jomā, piemēram, par seksuāli reproduktīvo veselību, savstarpējām attiecībām.
Apmācību mērķis: Attīstīt un pilnveidot kompetences, kā arī apzināt atbalsta sistēmu, kas nepieciešama kvalitatīvas vienaudžu izglītības īstenošanai.
Apmācību uzdevumi:

Informāciju sniedza Pļaviņu novada jaunatnes lietu speciāliste I.Upeniece

Ekopadome aicina!

Šī gada 10. novembrī aicinām uz talku Lāčplēša kapos, Bāru kalnā, plkst.15:00, apbruņojušies ar labu garastāvokli un grābekli, pulcējamies skolas foajē 1. stāvā.

8.b klases ekskursija

IMG-20151009-WA0008Saulainajā 8.oktobra dienā mēs, 8.b klase, devāmies ekskursijā uz Rīgu. Mēs apmeklējām atpūtas centru “Lido”un “Psaiho” – šausmīgi pozitīvu emociju teātra spēli ar līdzdalību un jautru baidīšanos.
Atpūtas centrā “Lido” mēs izbaudījām emocijas, kuras sniedza gan karuselis “Virpulis”, gan velokarti, gan daudzas citas atrakcijas. Vēlāk mēs devāmies uz “Psaiho”, kurš mums tiešām lika baidīties, priecāties un satraukties. Trase bija ļoti interesanta un aizraujoša. Daži klasesbiedri pat apsprieda domu, ka uz šo trasi verētu braukt vēlreiz.
Mums šī ekskursija ļoti patika. Paldies mūsu klases audzinātājai Vijai Miķelsonei par šo ekskursiju, un paldies skolotājai Ivetai Krastiņai par to, ka brauca līdzi un mūs pieskatīja!