SIA “MAXIMA Latvija” izglītības atbalsta programma Savai skolai

Mūsu skola ir pieteikusies SIA “MAXIMA Latvija” izglītības atbalsta programmā Savai skolai.
Maxima izglītības atbalsta programma Savai skolai rūpējas, lai Latvijas skolas  varētu uzlabot tehnisko nodrošinājumu, un ikvienam būtu iespēja viegli un reizē ļoti īpaši pateikt “Paldies!” savai skolai!
Viss sākas ar ideju. Ar ideju, kas spēj vienot lielāku mērķu sasniegšanai. Mērķis ir liels – motivēt sabiedrību sadarboties, lai sniegtu vēl labāku izglītību bērniem, padarītu aizraujošāku mācīšanās procesu un ērtāku mācību vidi skolotājiem.
Šajā akcijā svarīga ir apvienošanās un sadarbība, jo lielus darbus var paveikt tikai kopīgiem spēkiem.
Katrs var izvēlēties savu skolu, kurai vēlas palīdzēt. Katrā skolā ir izcili pedagogi, talantīgi skolēni, darboties griboši vecāki un absolventi, ar ko lepoties.
Šī ir  iespēja pateikt “Paldies!” savai skolai un palīdzēt, lai skolām nekā netrūktu.
Kopā mēs to varam!
Vairāk informācijas: http://www.savaiskolai.lv/lv/plavinu-novada-gimnazija