Draudzīga skola saka paldies!

paldies
Dzīvi lielu dara tie, kas mazus darbus dara kā lielus. Arī mūsu vidū ir cilvēki, kas vairāk dod nekā ņem,  skolēni un audzinātāji, kuru labsirdība un nesavtība ir ieguldījums, kurā nekad nezaudējam! Pļaviņu novada ģimnāzijā ir noslēgusies Labo darbu nedēļa, kuras laikā visi tika aicināti darīt kopā kādu darbiņu, sniegt palīdzību līdzcilvēkiem, lai parādītu, cik daudz laba var izdarīt kopīgiem spēkiem!
Paveikto darbu sarakstā ir tādi darbi kā apkārtnes sakopšana, ciemošanās pie vientuļajiem pensionāriem, palīdzība dārza darbos. Apmeklēta dzīvnieku patversme, sakopts skeitparks un sakārtotas klases, apvākotas grāmatas, iepriecināti cilvēki ar dziesmām un pašu sarūpētām dāvaniņām, palīdzēts mazākajiem brāļiem un māsām, un daudzi, daudzi  citi labie darbi!
Milzīgs paldies 4.b (īpaši K. Timofejevam un A. Leitlantam), 5.b, 8.b, 9.a, 10. un 12. klasēm par pārsteigumu Jēkabpils dzīvnieku patversmes iemītniekiem – 62,850 kg barības visādām gaumēm un ikdienā noderīgām lietām – rotaļlietām, segām, spilveniem, gultas pārklājiem un palagiem. Paldies arī Pļaviņu novada pašvaldības policijas darbiniekiem par sadarbību ziedojuma nogādāšanā Jēkabpils dzīvnieku patversmei.
Lai uzmundrinātu, palīdzētu un iepriecinātu, pietiek ar vienu labu vārdu, ar vienu mazu sirdsdarbiņu! Lai arī ikdienā katram  izdodas būt par labvēli un atbalstīt savu draugu, mazos brāļus vai vienkārši līdzcilvēkus, viņu sapņus un nepieciešamības. Lai labie darbiņi rada un sagādā prieku sev un citiem. Paldies par labiem darbiem!

Aiga Bērziņa, Draudzīga skola koordinatore

20151022_13391220151022_15172920151027_110028