Draudzējies ar darbiem!

talkaDraudzējies ar darbiem! Runā ar darbiem – tā ir stiprākā un labākā valoda. Valoda , kurā visi sarunāsimies kopjot, attīrot vai labiekārtojot, stādot, palīdzot vai apciemojot kādu sen neapmeklētu cilvēku Lielās talkas ietvaros š. g. 24.vai 25.aprīlī. Lai saulei spīdot, možām balsīm skanot un  melnā strazda dziesmās klausoties, mēs kopīgi – lasot žagarus , liekot putnu būrīšus vai stādot mežu, iekārtojot puķu dobes vai palīdzot omītei, padarītu vidi sev apkārt tīrāku un acij baudāmāku! Lai ir vietas un vietiņas,  kur mēs , ar prieku un lepnumu par paveikto,  atkal satiktos. Ja kāds grib pasaulei ko atstāt, tad lai atstāj savus darbus, jo darbi,  labie darbi ir posmi, kas veido mīlestības ķēdi vienam uz otru, veido mūs pašus. Nebūt nav nepieciešams, lai mēs visi veiktu lielu darbus. Nereti tieši visparastākā pacietība, darot sīku un nenozīmīgu darbiņu, prasa vislielāko spēku piepūli.
Lai mums visiem darba spars, saules labvēlība un Dabas mātes pateicība, ka palīdzam tai, palīdzam viens otram !

Draudzīga skola