2015. gada 27. aprīlis – 1.maijs

Pirmdiena, 27. aprīlis

Otrdiena, 28. aprīlis
14.30 Praktiskā apmācība skolas tehniskajam personālam darbā ar datoru 20. kab.
Ķīmijas skolotāju MA sanāksme Rīgā (I.Briede)
ZZ čempionāta 2015 pusfināla sacensības 5.b klasei

Trešdiena, 29.aprīlis
10.50 Skolēnu parlamenta sanāksme 215.kab. – atb.I.Skrabutena
12.00 Muzikāls pasākums “Plaukstas lieluma pavasaris” 1.-4.klasēm svinību zālē

Ceturtdiena, 30.aprīlis
9.00 Atvērto durvju diena
10.50 Dežūru nodošana – pieņemšana 312. kab. (piedalās 8.b, 7.a klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
13.30 Šaha turnīrs “Kurš kuru?”  211.kab.
Vecāku sapulce 2.a, 6.b klasē

Piektdiena, 1.maijs Darba svētki

28.-30.04.Kokapstrādes pulciņa pasākums – izstāde  ”Iepriecini ar savu darbiņu …”
13.- 30.04. Tematiskā izstāde „Pļaviņu novada ģimnāzija – Dziesmu un deju svētku dalībniece”

Draudzējies ar darbiem!

talkaDraudzējies ar darbiem! Runā ar darbiem – tā ir stiprākā un labākā valoda. Valoda , kurā visi sarunāsimies kopjot, attīrot vai labiekārtojot, stādot, palīdzot vai apciemojot kādu sen neapmeklētu cilvēku Lielās talkas ietvaros š. g. 24.vai 25.aprīlī. Lai saulei spīdot, možām balsīm skanot un  melnā strazda dziesmās klausoties, mēs kopīgi – lasot žagarus , liekot putnu būrīšus vai stādot mežu, iekārtojot puķu dobes vai palīdzot omītei, padarītu vidi sev apkārt tīrāku un acij baudāmāku! Lai ir vietas un vietiņas,  kur mēs , ar prieku un lepnumu par paveikto,  atkal satiktos. Ja kāds grib pasaulei ko atstāt, tad lai atstāj savus darbus, jo darbi,  labie darbi ir posmi, kas veido mīlestības ķēdi vienam uz otru, veido mūs pašus. Nebūt nav nepieciešams, lai mēs visi veiktu lielu darbus. Nereti tieši visparastākā pacietība, darot sīku un nenozīmīgu darbiņu, prasa vislielāko spēku piepūli.
Lai mums visiem darba spars, saules labvēlība un Dabas mātes pateicība, ka palīdzam tai, palīdzam viens otram !

Draudzīga skola