Bibliotēku nedēļa

biblBibliotēku nedēļa šogad notiek no 20.-24.aprīlim un tiek veltīta pārmaiņām un visam jaunajam. Bibliotēku nedēļā domāsim par mūsu bibliotēkas sasniegumiem, veicināsim tās pakalpojumu atpazīstamību.
Esi aktīvs un ienāc skolas bibliotēkā- uzzināsi par pārmaiņām tajā , saņemsi ieteikumus un padomus, iepazīsi izstādi un lasāmvielas piedāvājumu! Ienāc, būsi lepns par pakalpojumu transformācijām. Varēsi ļauties galda spēļu sacensībām vai vienkārši jauki pavadīt laiku.
Raiņa un Aspazijas simtpiecdesmitgadē skolas bibliotēka aicina izcelt viņu radošo mantojumu, kas varētu būt katra pārvērtību iedvesmas avots.
Bibliotēku nedēļas laikā – 23.aprīlī – atzīmēsim arī Pasaules grāmatu un autortiesību aizsardzības dienu. Šajā dienā visā pasaulē, arī Latvijā, nostiprinās tradīcija, kad vīrieši dāvina sievietēm rozes, bet sievietes vīriešiem – grāmatas. Kas varētu Tevi sagaidīt skolas bibliotēkā?

Bibliotēku nedēļas 2015’ vadmotīvs – Pastāvēs, kas pārvērtīsies!

Skolas bibliotēka

Ugunsdzēsībai Latvijā 150 gadi!

Plakāts VUG

3.b klases putnu būrīši

10.aprīlī mēs, 3. b klase, mājturības stundā gatavojām putnu būrīšus. Lai darbs noritētu veiksmīgāk, palīgā aicinājām klasesbiedru tētus un mājturības skolotāju.
Vispirms bija jāsadalās piecās grupās, jo stundā bija jāizgatavo pieci būrīši. Darbu veicām trešajā mācību stundā. No sākuma bija precīzi jāzāģē dēļi, tāpēc rūpīgi mērījām tos. Kad būrītim paredzētie dēļi bija sagatavoti, nākamais uzdevums bija to sastiprināšana. Visgrūtākais darbs bija dzīt naglas. Mums ļoti palīdzēja tētu un mājturības skolotāja padomi. Stundas beigās ieplānotais darbiņš bija padarīts.
Paldies Everitas, Kristas, Raivo, Gundara tētiem un skolotājam Guntim par palīdzību!
Paldies mūsu skolotājai, kura sagatavoja šo interesanto stundu!

Linards Lukss, 3.b klase