Darba plāns 2015. gada 20. aprīlis – 24. aprīlis

Pirmdiena, 20. aprīlis
Sociālo zinību MA  sanāksme Rīgā (M.Skrabutena)

Otrdiena, 21. aprīlis
Administrācijas sanāksme
Karjeras stunda 11.klasei (5.māc.st.laikā) 207.kab.
Pēc 7.mācību stundas metodiska nodarbība visiem skolas pedagogiem par tehnoloģiju lietošanas iespējām mācību stundās (vadītāja Sintija Buhanovska, Zvaigzne ABC) 201.kab.
Mūzikas pulciņa pasākums ”Daba un perkusīvie mūzikas instrumenti” filiālē Odzienā
Vecāku sapulce 3.a un 10.klasē

Trešdiena, 22.aprīlis
10.00 Valodu skolotāju MA organizēts starpnovadu pasākums Gameday 5.klasēm Vecbebru PVI(piedalās: Anna Esiņa, Aivis Jokums, Laura Lelde Kalviša, Linda Laine Kalviša, Kristaps Ostrovskis, Ralfs Maikls Pitjukevičs, Ruta Svikliņa, Andis Daugavietis, Intars Kažus, Elīza Luksa, Ingus Siliņš, Beāte Skrabutena, Jānis Smilgājs, Helmuts Vītols)
14.30 Praktiskā apmācība skolas tehniskajam personālam darbā ar datoru 20. kab.
16.00 Novada koru skate- koncerts Pļaviņu k/c – atb.I.Krastiņa, A.Siliņa, O.Krasutina
IZM seminārs par pedagogu atalgojuma modeli Aizkraukles novada ģimnāzijā (R.Pole, I.Seipule)

Ceturtdiena,23.aprīlis
Latvijas skolu kausa Latgales reģiona sacensības futbolā Daugavpilī