Pievienojies Zemes stundai!

1Jau devīto gadu visā pasaulē tiks svinēta “Zemes stunda”. Šīs akcijas laikā apvienojas vairāki miljoni cilvēku, daloties ar iespējām un mērķiem, kā radīt ilgtspējīgu pasauli. 2015. gada 28. martā laikā no 20:30-21:30 ikviens skolēns, vecāks, iedzīvotājs, uzņēmums, ir aicināts simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā. Mainīsim savu ikdienu – samazināsim ekoloģiskās pēdas nospiedumu! Palīdzēsim Baltijas jūrai! Ielaidīsim dabu savā dārzā! Strādāsim zaļākā telpā!

Lai arī kur Tu būtu, 2015. gada 28. martā 20:30 uz stundu izslēdz gaismu savā istabā, mājā, dzīvoklī!

Skolas preses ministrija

Pļaviņu novada ģimnāzijas 1. – 6. klašu skolēni piedalās stādu audzētāju biedrības rīkotajā projekta konkursā „Dārznīca”

A. Lasmane,
Pļaviņu novada ģimnāzijas skolotāja