Aicinājums Latvijas skolēniem

eu
Latvijas skolēni un studenti vecumā no 18 līdz 20 gadiem aicināti piedalīties eseju konkursā „Ko man šodien nozīmē Latvijas dalība NATO?”.
Konkurss tiek rīkots, lai motivētu jauniešus aktīvi līdzdarboties Latvijas un pasaules politiskajos un sociālajos procesos, veicinātu interesi par drošības jautājumiem, valstu sadarbību, kopīgajām vērtībām, kā arī NATO un NATO Parlamentārās Asamblejas (PA) atpazīstamību.
Jaunieši darbus konkursam „Ko man šodien nozīmē Latvijas dalība NATO?” aicināti iesūtīt līdz 31.martam. Esejas jāsūta NATO PA Latvijas delegācijai pa pastu uz adresi – M.Trokšņu iela 2, Rīga, LV-1811 vai uz e-pastuNATOPAesejukonkurss@saeima.lv
Konkursa nolikums

Iegriezies Pļaviņu kultūras centrā!

7a_marts Šī gada 27.februārī 7.a klase kopā ar klases audzinātāju V.Rulli devās apskatīt pļaviņieša Linarda Skudras gleznu izstādi.
Ekspozīcija sākas ar mākslinieka pašportretu, tālāk aplūkojamas gleznotāja dabas ainavas, klusās dabas, ziedi.
Ar īpašu mīlestību un krāsu toņu niansēm , mums šķita, gleznota vecā Daugava. Daudzi uzdevām jautājumu: vai tāda tiešām bija mūsu upe Pļaviņās. Atbilde jau visiem iepriekš zināma – toreiz taču Daugava māksliniekam pozējusi!
Ceriņi, liekas, izkāpuši no gleznām un izskatās kā dzīvi! Gribas tiem pieskarties un pasmaržot.
Mūsu klasei visvairāk iepatikās divas gleznas (mēs balsojām par favorītēm): “Ziemas ainava” un “Atvars”.
Vai gribat pamielot acis un uzlabot garastāvokli? Iegriezieties kultūras centra izstāžu zālē un atrodiet savu mīļāko gleznu!

Karīna Davidova, 7.a klase