Telpu futbola finālsacensības Latgales reģionā

No 21.-22. februārim Jēkabpilī notika Latvijas Jaunatnes telpu futbola čempionāta Latgales reģiona sacensību finālspēles futbolā U -10 grupā .Tajās piedalījās arī labākie mūsu ģimnāzijas futbola pulciņa dalībnieki. Mūsu futbola pulciņa dalībnieki veido vienu komandu kopā ar Viesītes sporta skolas tāda paša vecuma grupas audzēkņiem. Finālsacensībās komandas sastāvā spēlēja Linards Lukss, Raivo Kaņepējs, Daniels Cukanovs, Ralfs Striķis, Reinis Hāze, Markuss Marcinkevičs, Jānis Marcinkevičš, Rainers Pakers.
Šajās divās dienās mūsu spēļu rezultāti bija sekojoši:
Pret Jēkabpils Sporta skolu uzvara 3-1, pret Rēzeknes Futbola akadēmijas 1 komandu zaudējums 0-6 , pret Rēzeknes Futbola akadēmijas 2 komandu uzvara 5-1, pret Preiļu novada sporta skolu ļoti sīvā cīņā zaudējums 1-2, pret Rēzeknes Futbola akadēmijas 3 komandu uzvara 4-0.
Tādējādi pirmās dienas rezultātā izcīnījām otro vietu apakšgrupu spēlē, kas deva mums iespēju otrajā dienā cīnīties par medaļām.
Spēlēs, kurās piedalījās 8 komandas , mēs izcīnījām godpilno 3.vietu un katram futbolistam tika pasniegtas bronzas medaļas.
Futbola pulciņa vadītājs Imants Siliņš

Konkurss “Izglītojies e-prasmīgi”

Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar digitālo vizuālo risinājumu uzņēmumu „Infogr.am” rīko konkursu “Izglītojies e-prasmīgi”, kura mērķis ir rosināt skolēnos interesi par izglītības iespējām Latvijā un attīstīties, apgūstot jaunas digitālās prasmes.

Konkurss aicināti piedalīties skolēni vecuma grupās 6.-9. klasei un 10.-12. klasei trīs nominācijās aicināti veidot infografiku par tēmu “Manas iespējas iegūt izglītību Latvijā”

Konkursa mērķis ir mudināt jauniešus apgūt jaunus datu apstrādes un vizualizācijas veidus, vienlaikus apzinot iespējas, ko izglītības iegūšanai sniedz Latvijas izglītības sistēma.
Vairāk informācijas nolikumā: http://www.izm.gov.lv/infografiku-konkurss.html

Pieteikšanās: http://www.izm.gov.lv/pieteikums.html