Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Darba plāns 2015. gada 23.februāris – 27.februāris

Skolā dežūrē 10.klase

Pirmdiena, 23. februāris

15:15 “Profesionālās kurpes” 9. – 12. klasēm prezentācija 201.kab.
 

Otrdiena, 24. februāris

2., 3. mācību stundas laikā VPD – diagnosticējošais darbs matemātikā 6.klasēm 214., 201., 310.kab. – vada sk. A.Bērziņa, E.Valdberga, I.Bicāla
9.00 – 11.00 Starpnovadu (2.posma) olimpiāde vācu valodā 8.klasei (piedalās: Z.Čipāne, S.Djubina, D.Samyl, E.Šuplinska) 104.kab.
15.15 Metodisko komisiju sanāksmes
 

Trešdiena, 25. februāris

2. mācību stundas laikā VPD – diagnosticējošais darbs matemātikā 3.klasēm 113., 117.,  114.kab. – vada sk. I.Reitere, K.Balode, I.Lazda
10.00 Starpnovadu (2.posma) tiešsaistes olimpiāde ģeogrāfijā 10.-12.klasēm (piedalās: D.Bariņa, D.Pauniņa, I.Skrabutena, J.E.Brūniņš, K.Bērziņš) 20.kab.
15:15 “Erudīts 2015” 8. – 9. klasēm 209. kab.
 

Ceturtdiena, 26. februāris

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta „Manā dziesmā Tu…” modelēšanas seminārs Rīgā (O.Krasutina, A.Siliņa)
 

Piektdiena, 27. februāris

Vācu valodas 45.valsts olimpiādes 10.– 12.kl. fināla kārta Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā (I.Seipule)
Konkursa „Dziedošā klase” I kārta (svinību zālē)
13.00  1.-4.klases
14.30   5.-8.klases
15.15  9.-12.klases
 
23.-25.02. Savākto bateriju nodošanas akcija
23.02.-06.03. Tematiska izstāde bibliotēkā„Meža balsīs klausoties, meža ainās skatoties…”
27.02 – 1.03. Latvijas kausa izcīņa biatlonā II kārta
16.-25.02. Yad Vashem Starptautiskās Holokausta studiju skolas kursi “Holokausta izglītība, antisemītisma un diskriminācijas jautājumi” (Izraēlā) (I.Krastiņa)

2.kārtas šaušanas sacensību rezultāti

Jaunsargu sacensības šaušanā
Otrās kārtas rezutāti šaušanā ar mazkalibra ieročiem. 510.jaunsargu vienība, 17.02.2015.

Vecākā grupa:

  1. Mareks Bogdanovičs          37
  2. Juris Ernests Brūniņš       24
  3. Artūrs Kalvišs              22

Jaunākā grupa ( zēni):              

  1. Rolands Paļuga           40
  2. Mārtiņš Zeps             40
  3. Ingus Siliņš             40

Jaunākā grupa ( meitenes):

  1. Samanta Seliverstova    37
  2. Violeta Adamoviča       22
  3. Kitija Smirnova         9

Skolotāji, tehniskais personāls:

  1. Margarita Gekiša 40
  2. Guntars Bērziņš 26