Darba plāns 2015.gada 16.februāris – 20.februāris

Skolā dežūrē 12.klase

Pirmdiena, 16. februāris

Otrdiena, 17. februāris

9.00 – 11.00 Starpnovadu (2.posma) olimpiāde angļu valodā 10.-12.klasei I.Gaiša Kokneses vidusskolā (piedalās: A.Hermanis, J.E.Brūniņš, I.Skrabutena, S.Silagaile, A.Rode, G.Sirmais)
10.50 Ekopadomes sanāksme 316.kab.
12.00 Koru kopmēģinājums Jēkabpilī
15.15. Metodiskās padomes sanāksme 104.kab.
Aizkraukles novada sporta skolas kausa izcīņas sacensības tautasbumbā 2003.g.dzim.un jaunākiem

Trešdiena, 18.februāris

1.,2. māc.stundas laikā skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference (svinību zālē) piedalās 10.-12.klašu skolēni
2.mācību stundas laikā VPD – diagnosticējošais darbs latviešu valodā (rakstu daļa) 3.klasei 113., 114., 102.kab.
10.50  Skolēnu pašpārvaldes MK sanāksme 215.kab
10.30 LIVA paplašinātā valdes sēde (Rīgā)(R.Pole, I.Seipule)

Ceturtdiena, 19.februāris

2., 3.mācību stundas laikā VPD – diagnosticējošais darbs latviešu valodā (rakstu daļa) 6.klasei 310., 107., 314.kab.

Piektdiena, 20. februāris

9.00- 14.00 Starpnovadu (2.posma) olimpiāde matemātikā 5.-8.klasei I.Gaiša Kokneses vidusskolā (piedalās: A.Jokums, A.Esiņa, R.Svikliņa, A.Daugavietis, A.Žukova, E.Luksa, E.P.Ķerķe, D.Loseva, G.Elīte, F.Fedosejevs, K.Priede, L.E.Pitjukeviča, S.Balode, K.Davidova, M.Kotovičs, M.Ķirsis, E.Mahliņeca, E.Šuplinska, S.Djubina, V.Cukanova, V.Adamoviča)
10.50 Dežūras nodošana pieņemšana 312. kab. (piedalās 9.b. un 12. klašu virsdežuranti, klašu audzinātāji)
Sacensības minihandbolā (Jēkabpilī)

06.-20.02.Tematiska izstāde skolas bibliotēkā „Siržu lietus”
16.-20.02. Izstāde „100 dienas sākumskolā” ( I stāva foajē)
16. – 20.02. Skolas sacensības pneimatiskajā biatlonā
16.-20.02. Karjeras pasākums 10.-12.klasēm “Profesiju kurpes”
16.-25.02. Yad Vashem Starptautiskās Holokausta studiju skolas kursi “Holokausta izglītība, antisemītisma un diskriminācijas jautājumi” (Izraēlā) (I.Krastiņa)

Par mīlestību!

sirds

Sirdij ir savi argumenti, par kuriem prāts neko nezina. Cilvēks mīl šokolādi, sauli, ziedus, vasaru, kalnus, mākoņus un arvien tiecas pēc drauga. Viņš arvien kaut ko mīl! Jauki ir mīlēt vasarā, skraidīt lietū, kopīgi klausīties upes klusumā naktī . Jauki ir mīlēt rudenī – gudri un mierīgi. Nodoties apcerēm un lasīt senus dzejoļus. Apkopot atmiņas un kalt kopīgus plānus.  Jauki ir mīlēt ziemā, kad var pikoties. Ievīstīties tūkstoš svīteros un no milzīgas pūkainas kapuces apakšas pūst dvašu saltajā gaisā. Bet mīlēt pavasarī! Tava sirds mostas reizē ar pumpuriem, sienāžiem un lāčiem. Dvēsele plivina spārnus kopā ar mājās pārlidojušajiem strazdiem. Māte Terēza reiz teikusi, ka mīlestība ir auglis, kas nobriest visos gadalaikos un sasniedzams katrai rokai. Ja gribam saņemt mīlestību, tad dāvināsim to citiem. Jo vairāk dāvināsim, jo vairāk saņemsim. Mīlestība ir līdzīga bumerangam – tā vienmēr atgriežas. Lai mums katram sava mīlestība- pirmā un skaistākā, ilga un smaidīga, tāla vai skumja, kādam vienīgā, citam neizprotama .

Lai mums visiem katra diena ir Mīlestības diena, kad  pierastas lietas  izdodas skatīt caur brīnumu prizmu! Kad izdodas radīt pārsteigumus savām rokām! Kad varam būt blakus mīļajiem!

Preses ministrija

Jauno Uzņēmēju Universitāte (JUU) 2015

karjera

Iegūsti vērtīgas zināšanas jau pirms iestāšanās universitātē un apmeklē bezmaksas 6 nodarbību ciklu! Nodarbības sāksies 2015. gada 21. februārī un ilgs līdz 11. martam.

Jauno uzņēmēju universitātē praktiski varēsi iepazīties ar uzņēmējdarbības pamatsoļiem no biznesa idejas ģenerēšanas līdz pat produkta vai pakalpojuma ieviešanai tirgū.

Reģistrēties Jauno Uzņēmēju Universitātei 2015 vari mūsu mājas lapā http://www.evf.lu.lv/skoleniem/juu/

Karjeras konsultante I. Rāviņa