Ekopadomes ziņa

ekoskola
Makulatūras vākšanas I akcija noslēgusies

PALDIES VISIEM SKOLĒNIEM, SKOLOTĀJIEM UN VECĀKIEM PAR PIEDALĪŠANOS UN AKTIVITĀTI.

Uz  2015. gada 9. februāri ir šādi rezultāti:

1.a 173kg
10. 0 kg
11. 0 kg
12. 0 kg

Kopā esam savākuši – 3857 kg. Visaktīvākie makulatūras vācēji ir 5.b klase (audzinātāja Ilze Luksa) un 4.a klase (audzinātāja Ilona Lazda), bet individuāli visvairāk makulatūras nodeva Eiriks Kalnriekstiņš (4.a)- 832 kg un Roberts Ņesterovs (9.a)- 312 kg, bet visrūpīgāk sasaiņotās bija 1.a klases skolnieces Viviānas Jaudzemas atnestās makulatūras pakas.

Paldies par darbu svēršanas un reģistrēšanas procesā ekopadomes locekļiem 11. klases skolniekiem Jurijam Turincevam un Marekam Bogdanovičam,  kā arī skolotājam Guntim Mozgam un skolas tehniskajiem vīriem Guntaram Bērziņam un Edgaram Japiņam.

Nākamā makulatūras svēršana notiks marta pirmajā nedēļā.

A.Grīvnieka kausa izcīņa un Absolventu kauss

basketbols-150x150No 2 .- 6. februārim PNĢ sporta zālē notika skolotāja A.Grīvnieka kausa izcīņas turnīrs basketbola 100 soda metienos. Turnīrā piedalījās abās grupās 80 skolas esošie un absolvējušie audzēkņi . Finālā 100 metienus izpildīja labākie 6 soda metienu izpildītāji. Kausu izcīnīja Artis Arnītis ar 78 iemestajiem punktiem, otrā vieta Edgaram Arnītim 74, trešā vieta Norbertam Edijam Mickevičam 72 punkti, ceturtā vieta Agrim Apkalnam – 69.punkti, piektā vieta Kristapam Mežmalim – 56 punkti, sestā vieta Kasparam Lotuhovam – 47 punkti.
100 soda metienu turnīŗā meitenēm 1. vieta Baibai Matukai 34 punkti, 2.vieta Kristīnei Siņicai 30punkti, 3.vieta Danielai Gabranovai .
7.februārī notika 39.”Absolventu kauss” basketbolā. Kausa izcīņā šogad piedalījās 4 komandas.
Komandas spēlēja katra ar katru pēc apļa sistēmas.
Ar uzvarām visās turnīra spēlēs 1.vietu izcīnīja „Gangsta Squad ” komanda. Komandā spēlēja: Edgars Arnītis, Artis Arnītis, Arnolds Arnītis, Guntis Siliņš, Māris Mičulis, Valdis Mičulis.
2.vieta „Kariers ” komandai. Komandā spēlēja : Norberts Edijs Mickevičs, Kaspars Lotuhovs, Igors Maslobojevs, Jānis Īvāns, Oskars Skudra, Vladislavs Parfjonovs, Dāvis Savičs, Mārcis Rūtiņš, Artūrs Šers, Jevgeņijs Snegirevs.
3.vieta „Zem metrs astoņdesmit” komandai. Komandā spēlēja: Rolands Klušs, Gatis Reiters, Ģirts Reiters, Artūrs Saulītis, Sandris Ludbergs, Gvido Sirmais.
4.vieta „Ceriņi” komandai. Komandā spēlēja : Kristaps Mežmalis, Oskars Cielavs, Emīls Lūciņš, Rinalds Paļčevskis, Kristaps Krastiņš, Agris Apkalns, Jurijs Turincevs.
Turnīra beigās notika tradicionālā vidusskolnieku spēle pret Veterānu komandu.

Atvērto durvju dienas 2015. gada februārī

karjeraRīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA) atvērto durvju diena 28. februāris plkst. 16.00
Sīkāk www.niid.lv/infodienas

Sagatavoja karjeras konsultante I. Rāviņa

Vēstules no Briseles

brisele23. janvārī mēs – 7.a klase – saņēmām vēstuli no Briseles 2. Eiropas skolas. Mums rakstīja skolotāja Sanita Ozoliņa un 6 šīs skolas bērni, kas grib sarakstīties ar mums. Savās vēstulēs viņi  pastāstīja par sevi un savu skolu, par vaļaspriekiem un mājdzīvniekiem. Šajā skolā 7.klasē mācās dažāda vecuma bērni. Daudziem viens no vecākiem ir latvietis, tāpēc arī viņi mācās latviešu valodu, citu bērnu vecāki aizbraukuši uz Beļģiju dzīvot no citām valstīm, arī no Latvijas.

Mēs izvēlējāmies kādu no bērniem un uzrakstījām vēstules. Daži  skolēni  jau ir saņēmuši atbildes un turpina sazināties. Mēs ļoti vēlētos, kaut mūsu sarakste turpinātos un izveidotos draudzība. Varbūt kādreiz mēs varētu arī satikties klātienē. Tas būtu jauki, vai ne?

Lineta Lauva, 7.a klase