Kārtējie sasniegumi starpnovadu olimpiādēs

Grāmatas2.semestris ir laiks, kad mācību priekšmetu olimpiādes notiek gandrīz vai katru nedēļu, dažkārt – pat vairākas nedēļā. Arī janvāris ir bijis bagāts ar zināšanu pārbaudēm. Esam saņēmuši oficiālos rezultātus par divām nesen aizvadītajām 2.posma olimpiādēm:

Sveicam skolnieces un viņu skolotājas ar šiem panākumiem!

Informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā mācību darbā Ilze Seipule

Ceļazīmes februārim

februaris

Ziema ir dvēseles pārdzīvojumu laiks, mēs mācāmies būt harmonijā ar sevi. Mainīt neko nevar, bet ar aizturētu elpu iesākt jaunu- to gan var . Vai arī atkārtot jau zināmo. Pamēģināt, pārliecināties un novērtēt guvumu, paturēt savā rīcības lokā, ja noderējis. Lai mums katram sava ziema- interesanta un sniega baltuma pilna! Šoziem sildīsim emocijas, padzersimies neparasti (glāze ūdens, ko iegūst , izkausējot tīru ledu, palīdz sakārtot domāšanu) un uzrakstīsim kādam vēstuli. Izbaudīsim tumšos un noslēpumainos vakarus, uzaicināsim dvēseli domu ceļojumā, veltīsim mirkli atpūtai, ļausimies austošās dienas apcerei, paskatīsimies spogulī- kad pēdējo reizi satikām sevi? Atvērsimies pasaulei, iekļausimies pasaules ritmos, mācīsimies no dabas, paņemsim spēku no asna, teiksim labu vārdu kaut vai domās. Uzticēsimies intuīcijai, spēcināsim ģimenes saiknes, dziļi ieelposim- gaiss ir prieks, piekļausimies kokam. Lai mums visiem izdodas rast laiku siltai sarunai Sveču dienas pievakarē, atrast savu rīta ritmu un rituālu!

…skolas preses ministrija

Jaunsargu mācību pārgājiens

jaunsardze

Pļaviņu 510.jaunsargu vienības mācību pārgājiens jaunākajai grupai 24.01.2015.