Starpnovadu olimpiādē latviešu valodā

Grāmatas19.janvārī mūsu skolā notika Kokneses un Pļaviņu novadu apvienības (sadarbībā ar VISC) organizētā 2.posma olimpiāde latviešu valodā 11. un 12.klasei. Šajā olimpiādē lielisku sniegumu uzrādīja mūsu skolas dalībnieces. 11.klašu grupā tika izcīnītas trīs godalgotas vietas: 1.vieta – Leldei Grūbei, 2.vieta – Ievai Skrabutenai, 3.vieta – Jogitai Kiseļevai. Sintija Silagaile ieguva 3.vietu 12.klašu grupā. Priecājamies par labajiem rezultātiem un sveicam  meitenes un viņu skolotāju Silgu Stučku!

Informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā mācību darbā Ilze Seipule

Žetona vakars

Pļaviņu novada ģimnāzijas žetonsIk dienu arvien tuvāk esam tam brīdim, kad  skolā atkal valdīs īpaša gaisotne un satraukums. Dienai, kurā jau no paša rīta skolas sporta zālē risināsies sīvas cīņas par Absolventu kausu, tiks noskaidrots labākais A. Grīvnieka 100 basketbola soda metienu izcīņā, bet vakarā svinību zālē skolas piederības simbolu Žetonu saņems šī gada divpadsmitie.
Šogad Žetona vakars -   7.februārī plkst.18.00.
Lūdzu savlaicīgi uzrakstiet iesniegumu par kabinetu  izmatošanu  (iesnieguma veidlapa Žetona vakaram 2015) skolas  kancelejā vai atsūtot uz e-pastu skola@png.edu.lv līdz 04.02.2015.

Tiksimies Žetona vakarā!