Braukšanas apliecības skolēniem uz Mūzikas skolu

autobussCienījamie vecāki!

Pagājušā gada novembrī, atsaucoties uz dažu vecāku ierosinājumu par braukšanas apliecību piešķiršanu pilsētas transportā skolēniem, kuri apmeklē nodarbības Pļaviņu Mūzikas skolā, griezāmies ar iesniegumu novada domē.
Informējam, ka Pļaviņu novada domes 22.12.2014. sēdē pieņemts lēmums par brīvbiļešu piešķiršanu Pļaviņu mūzikas skolas audzēkņiem braucieniem uz Pļaviņu mūzikas skolu.
Brīvbiļete tiek piešķirta individuāli, saņemot vecāku iesniegumu, kurš jāadresē Pļaviņu mūzikas skolas direktorei D. Ārgulei.
Brīvbiļešu piešķiršana tiks saskaņota ar Pļaviņu novada domes Izglītības un kultūras jautājumu komiteju.
Lūdzam vecākus iesniegt iesniegumus līdz 26. janvārim.

Pļaviņu novada ģimnāzijas direktora vietniece audzināšanas darbā Iveta Krastiņa

Ekoskola izsludina konkursu

tirailatvijai                                   UZMANĪBU!

PĻAVIŅU NOVADA ĢIMNĀZIJAS EKOSKOLA IZSLUDINA

MAKULATŪRAS VĀKŠANAS KONKURSU NO 12.01.2015. LĪDZ 16.03.2015.

!!!  Lai makulatūras uzskaite notiktu korekti ,lūgums makulatūru nodot sasaiņotu pakās (līdz 30kg)  un katrai pakai uzrakstīt  klasi. Ja kāds skolēns vēlas piedalīties makulatūras konkursā individuāli, tad uz viņa makulatūras pakām jāraksta klase un vārds.

IZLIETOTO BATERIJU VĀKŠANAS KONKURSU

NO 12.01.2015. LĪDZ 27.02.2015.

BŪSIM AKTĪVI UN ATBALSTĪSIM KONKURSUS  „TĪRAI LATVIJAI”

KONKURSU NOLIKUMI- www.zalajosta.lv  , www.tirailatvijai.lv, www.visc.gov.lv , www.e-skola.lv