Darba plāns 2014.gada 22.decembris – 30.decembris

Skolēnu ziemas brīvdienas

Pirmdiena, 22. decembris

8.30-9.30 Skolotāju fotografēšanās (svinību zālē)
no 9.30 skolotāju profesionālās pilnveides kursi «Bērnu uzvedības traucējumi, to iespējamie risinājumi. Darbs ar bērniem, kuriem ir mācīšanās un uzvedības grūtības», vad. Ē.Lanka (LU, LPMC), 201.kab. (piedalās: A.Bērziņa, Indra Ozoliņa, V.Mičule, I.Bicāla, R.Jakovļeva, I.Seipule, J.Ozola, I.Lazda, I.Baginska, V.Platgalve, V.Rulle, E.Valdberga, V.Silovs, I.Briede, V.Brikmane, L.Ivanova, R.Pole, I.Krastiņa, M.Skrabutena, I.Ņikiforova, I.Luksa, V.Miķelsone, A.Seikovska, G.Mozga, S.Meldere, I.Reitere, I.Dūmiņa, A.Čepule, E.Freimane, M.Bieriņa)
Interešu izglītības vadītāju I semestra atskaišu iesniegšana 215.kab.

Otrdiena, 23. decembris

10.00 Administrācijas sanāksme 110.kab.

Trešdiena, 24. decembris

Ceturtdiena, 25. decembris

Piektdiena, 26. decembris

Ziemassvētki
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības minihandbolā (Rīgā)
Baltijas kausa izcīnas sacensības biatlonā (Otepē,Igaunijā)

Pirmdiena, 29. decembris

Latvijas Vācu valodas skolotāju asociācijas valdes sēde Rīgā (I.Seipule)
Klašu audzinātāju I semestra atskaites iesniegšana 215.kab un elektoniski

Otrdiena, 30. decembris

Vecgada balvas sacensības slēpošanā
27.-29.12. Ziemassvētku balvas izcīņa biatlonā Priekuļos

Pasaku laiks sākumskolā

IMG_6478 Decembra mēnesis mūsu skolas 1.-4.klašu skolēniem iesākās ar pasākumu, kuru vadīja Baltu kluba pārstāvji no Cēsīm. Baltu klubs ir domubiedru kopa, kas apzina mūsu tautas bagāto kultūru un šajā bagātībā dalās ar mums.
5.decembrī mūsu skolas mazākie skolēni svinību zālē varēja ērti iekārtoties uz līdzpaņemtajiem spilventiņiem, lai , skanot klusai mūzikai , klausītos pasaku Teicējās, mācītos labestību, gudrību, atpazītu dabā un sadzīvē vērotās situācijas. Dažbrīd skolēni paši iejutās kāda pasaku varoņa lomā.
Čaklākajiem un zinošākajiem tika īpašās novēlējumu grāmatzīmes. Arī klases audzinātājas par mīļumu, atbalstu un ļoti uzcītīgu klausīšanos saņēma pateicību.
Visi, kuri vēlas kādu no pasakām , kuras klausījāmies 5.decembrī izlasīt, to var izdarīt, ja skolas bibliotēkā palūgsim „Baltu pasakas”, jo vienu sava Baltu kluba izdoto pasaku grāmatu mūsu skola saņēma dāvinājumā.
Un nobeigumā vēlos teikt tos stiprinājuma vārdus, kurus saņēmām no jaukajām pasaku Teicējām:
Labu gribēt,
Labu domāt,