Pasaku laiks sākumskolā

IMG_6478 Decembra mēnesis mūsu skolas 1.-4.klašu skolēniem iesākās ar pasākumu, kuru vadīja Baltu kluba pārstāvji no Cēsīm. Baltu klubs ir domubiedru kopa, kas apzina mūsu tautas bagāto kultūru un šajā bagātībā dalās ar mums.
5.decembrī mūsu skolas mazākie skolēni svinību zālē varēja ērti iekārtoties uz līdzpaņemtajiem spilventiņiem, lai , skanot klusai mūzikai , klausītos pasaku Teicējās, mācītos labestību, gudrību, atpazītu dabā un sadzīvē vērotās situācijas. Dažbrīd skolēni paši iejutās kāda pasaku varoņa lomā.
Čaklākajiem un zinošākajiem tika īpašās novēlējumu grāmatzīmes. Arī klases audzinātājas par mīļumu, atbalstu un ļoti uzcītīgu klausīšanos saņēma pateicību.
Visi, kuri vēlas kādu no pasakām , kuras klausījāmies 5.decembrī izlasīt, to var izdarīt, ja skolas bibliotēkā palūgsim „Baltu pasakas”, jo vienu sava Baltu kluba izdoto pasaku grāmatu mūsu skola saņēma dāvinājumā.
Un nobeigumā vēlos teikt tos stiprinājuma vārdus, kurus saņēmām no jaukajām pasaku Teicējām:
Labu gribēt,
Labu domāt,