Ziemassvētku gaidīšana 8. a klasē

ZiemassvētkiDecembris ir ilgi gaidīto svētku un brīnumu laiks, kā arī svarīgs un atbildīgs periods skolēnu ikdienā. Tāpēc mēs , 8. a klase, Ziemassvētkiem sākām gatavoties jau laicīgi. Lai radītu svētku sajūtu, klasē ienesām svētku egli, izrotājām telpu ar sniegpārsliņām, jo, kā zināms, laikapstākļi mūs nelutina ar sniegotām dienām. Kopā prātojot, mēs izlēmām, ka gatavošanās svētkiem varētu būt piparkūku cepšana. Lasīt vairāk šeit

“Ziemassvētku rotājumi” kokapstrādes pulciņa pasākums…

Šī gada 10.decembrī kokapstrādes audzēkņi veidoja no finiera plāksnes koka rotājumus Ziemassvētkiem. Šo finiera plāksni skolotājs mums sagādāja no savām mājām. Koka rotājumi bija dažādi, piemēram, Ziemassvētku eņģelis,zvaigzne,saules zīmes u.c. Šos rotājumus mēs veidojām uzliekot uz plāksnes šablonu, apvilkām to un pēc tam ar rokas figūrzāģi izgriezām to. Bija diezgan interesanti, jo citus gadus bija savādākas tēmas. Manuprāt,vislabāk izskatās Ziemassvētku eņģelis, jo šis rotājums ir vislabākais tieši Ziemassvētkiem.

Gaišas domas, prieks un labestība,

Lai par slieksni Ziemassvētkos nāk,

Un ne tikai saņemt mīlestību -

Citiem dot to arī sirds lai māk

Cik rāmi, cik brīvi un lēnām

Pār pasauli pārslas laižas!

Un vietas vairs nepaliek ēnām,

Un takas un domas ir gaišas.

Novēlam visiem priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Rinalds Paļčevskis (9.b.kl.),kokapstrādes pulciņa skolēni un skolotājs.