Darba plāns 2014.gada 1. decembris – 5. decembris

Skolā dežūrē 9.a klase

Pirmdiena, 1. decembris

10.50  Konkursa „Gada klase” žūrijas komisijas un skolēnu pašpārvaldes ministru sanāksme 215. kab.
Karjeras konsultantu seminārs Rīgā (I.Rāviņa)
Pedagogu profesionālās pilnveides kursi „Scenārijs-sarīkojuma literārais un dramaturģijas pamats” Rīgā (L.Ivanova)

Otrdiena, 2. decembris

15.15  Skolotāju sanāksme 201. kab.
17.30  Skolas padomes sanāksme

Trešdiena, 3. decembris

5.-9.klašu (9.20 – 12.00)un vidusskolas(11.40 – 14.30) koru kopmēģinājums Jēkabpils 3.vidusskolā
10.00 – 11.20 Starpnovadu (2.posma) olimpiāde latviešu valodā 5.-6. klasēm (A. Esiņa, E. Luksa, K. Ostrovskis, B. Skrabutena, S. Balode, V. Nikaļuka, E. L. Pitjukeviča, K. Priede), 312. kab.
15.15 Pašvērtējuma ziņojuma darba grupas “Mācību saturs” sanāksme 203.kab. (K. Balode, M. Bieriņa, A. Seikovska, I. Volane, J. Ozola, R. Jakovļeva)

Ceturtdiena, 4. decembris

10.50 Skolas atbalsta personāla sanāksme 215.kab.
12.05 Pašvērtējuma ziņojuma darba grupas “Mācīšana un mācīšanās” sanāksme 203. kab. (I. Bicāla, S. Fišmeistare, E. Freimane, V. Mičule, I. Reitere, T. Starčenko, M. Skrabutena)
Rīgas domes organizētais turnīrs minihandbolā
IAC seminārs “Izglītības iestāde mūsdienu pasaulē: inovatīvas pieejas un to īstenošana ikdienā” Rīgā (L.Ivanova, R.Pole)

Piektdiena, 5. decembris