Darba plāns 2014.gada 1. decembris – 5. decembris

Skolā dežūrē 9.a klase

Pirmdiena, 1. decembris

10.50  Konkursa „Gada klase” žūrijas komisijas un skolēnu pašpārvaldes ministru sanāksme 215. kab.
Karjeras konsultantu seminārs Rīgā (I.Rāviņa)
Pedagogu profesionālās pilnveides kursi „Scenārijs-sarīkojuma literārais un dramaturģijas pamats” Rīgā (L.Ivanova)

Otrdiena, 2. decembris

15.15  Skolotāju sanāksme 201. kab.
17.30  Skolas padomes sanāksme

Trešdiena, 3. decembris

5.-9.klašu (9.20 – 12.00)un vidusskolas(11.40 – 14.30) koru kopmēģinājums Jēkabpils 3.vidusskolā
10.00 – 11.20 Starpnovadu (2.posma) olimpiāde latviešu valodā 5.-6. klasēm (A. Esiņa, E. Luksa, K. Ostrovskis, B. Skrabutena, S. Balode, V. Nikaļuka, E. L. Pitjukeviča, K. Priede), 312. kab.
15.15 Pašvērtējuma ziņojuma darba grupas “Mācību saturs” sanāksme 203.kab. (K. Balode, M. Bieriņa, A. Seikovska, I. Volane, J. Ozola, R. Jakovļeva)

Ceturtdiena, 4. decembris

10.50 Skolas atbalsta personāla sanāksme 215.kab.
12.05 Pašvērtējuma ziņojuma darba grupas “Mācīšana un mācīšanās” sanāksme 203. kab. (I. Bicāla, S. Fišmeistare, E. Freimane, V. Mičule, I. Reitere, T. Starčenko, M. Skrabutena)
Rīgas domes organizētais turnīrs minihandbolā
IAC seminārs “Izglītības iestāde mūsdienu pasaulē: inovatīvas pieejas un to īstenošana ikdienā” Rīgā (L.Ivanova, R.Pole)

Piektdiena, 5. decembris

9.20 – 10.50 Pasākums “Baltu pasakas labiem bērniem” 1.-4.klašu skolēniem
(svinību zālē)
10. 50 Dežūru pieņemšana – nodošana 312. kab. (piedalās 9.a un 9.b klašu virsdežuranti, klašu audzinātāji)
12.10 Pašvērtējuma ziņojuma darba grupas “Atbalsts skolēniem” sanāksme 215.kab. (A. Bērziņa, A. Čepule, I. Ozoliņa, A. Siliņa, S. Stučka, Dz. Vanaga, I. Rāviņa, I. Aleksejeva)
IAC seminārs “Izglītības iestāde mūsdienu pasaulē: inovatīvas pieejas un to īstenošana ikdienā” Rīgā (L.Ivanova, R. Pole)
Kursi „Zinātniski pētniecisko darbu vadīšana un konsultēšana skolēnu izziņas aktivitātes veicināšanai mācību procesa īstenošanā” Jelgavā (I.Luksa)

1.-19.12. Akcija “Mīļo Ziemassvētku vecīti, nākošajā gadā es…” skolas bibliotēkā
1.-19.12. Tematiska izstāde bibliotēkā “Ziemas vārti vaļā vērti…”
Pieteikšanās Ekoskolas vides reportieru amatam
Klašu rotāšana Ziemassvētku noskaņās

1.decembris – Pasaules AIDS diena

aids

Mājturības konkurss Koknesē

Sākas pats burvīgākais un pasakainākais Ziemassvētku laiks… Jebkuriem svētkiem nepieciešams gatavoties savlaicīgi!
25. novembrī notika Kokneses un Pļaviņu starpnovadu Mājturības un tehnoloģiju konkurss „Ziemassvētku rotājumi”, kurā mūsu skolu pārstāvēja četri  8.b klases skolnēni – D.T Saviča, V.Cukanova, M. Kļaviņš, A. Lakstīgala. Uz konkursu devāmies kopā ar skolotāju Ievu Volani. Jau novembrī sākām gatavoties konkursam, jo līdzi vajadzēja vest savu mājas darbu – eglīšu rotājumus! Vēlējāmies būt oriģināli un tādēļ izmēģinot jaunu tehniku ar līmi, diegiem un dziju, tika izgatavotas ļoti smalkas Ziemassvētku zvaigznes, sniegpārsliņas un zvaniņi. Tika tamborēti arī rūķi, kas var būt eglītes rotājums vai dekors dāvanas iesaiņojumam! Zēni līdzi veda eņģelīšus, kurus izgrieza no finiera!
Konkursa uzdevums arī bija tāds pats, kā mājas darbs – gatavot eglītes rotājumus. Domājam, ka pats skaistākais eglīšu rotājums ir tradicionālās bumbas. Kā katru bumbu padarīt unikālu? Konkursa laikā Vineta un Daniela Tīna no stieplītēm, lentītēm, pērlītēm un dažādiem dabas materiāliem izveidoja atšķirīgas bumbas, ar kurām tad izrotāja eglīti! Zēni Arti un Miks gatavoja kopdarbu – kokā grieztus eņģelīšus!
Konkursā D.T Saviča ieguva 3.vietu un V.Cukanova 1.vietu, savukārt par mājas darbiem D.T Saviča ieguva 1. vietu un V.Cukanova 3. vietu.
Zēni gan par mājasdarbiem, gan par izveidoto darbu uz vietas ieguva pateicības par piedalīšanos konkursā.
Mūsuprāt, šādus konkursus ir jārīko biežāk, jo tas ir labs veids kā smelties idejas no citiem jauniešiem, īstenot savas idejas un iepazīties ar cilvēkiem.

8.b klases skolniece Vineta Cukanova

Aicinājums piedalīties konkursā

“Latvijas Maksimālisti” ir iespēja talantīgākajiem un izcilākajiem Latvijas skolēniem saņemt finansiālu atbalstu savu talantu un prasmju turpmākai attīstībai.
Esi 7. – 12. klases vai 1. – 3. kursa profesionālo vidusskolu skolēns? Tev ir talants un sasniegumi eksaktajās zinātnēs, humanitārajās zinātnēs, mūzikā, mākslā vai sportā un veselībā? Iesniedz savu video pieteikumu konkursam un iespējams saņemsi vienu no stipendijām!
Pirmās vietas ieguvēji katrā kategorijā saņems 1500 eiro stipendiju, otrās vietas ieguvēji – 1000 eiro stipendiju un trešās vietas ieguvēji – 500 eiro stipendiju, savukārt 35 skolēni (7 katrā kategorijā) – 400 eiro stipendiju.
Esi 5. – 6. klases skolēns? Izveido video par tematu „Mans iedvesmas stāsts latviešiem”, iekļūsti labāko desmitniekā un laimē planšetdatoru! Vairāk informācijas šeit