Skolas padomes sanāksme

2014. gada 27. oktobrī plkst. 18:00 Pļaviņu novada ģimnāzijā Skolas padomes sanāksme.

Darba kārtība:
1. Skolas padomes darba izvērtējums iepriekšējā periodā (2 gadi).
2. Skolas padomes sastāva pārvēlēšana.
3. Pļaviņu novada ģimnāzijas Skolas reglamenta pilnveidošana, grozījumu apstiprināšana.
4. Pļaviņu novada ģimnāzijas attīstības plāna saskaņošana.
5. Dažādi jautājumi.

Ielūgums uz starptautisku mākslas izstādi Jelgavā

Ikviens esiet laipni aicināti izmantot šo lielisko iespēju apmeklēt starptautisko mākslas izstādi “Īstenība, Labestība, Pacietība mākslā”, kura ir izstādīta Jelgavas kultūras namā.
Izstādes darbu kolekcijas mākslinieciskās idejas autors ķīniešu tēlnieks profesors Džan Kuņluns saka: “Mūsu māksla rodas no tīras sirds, un mūsu darbi atspoguļo mūsu pašu pieredzēto. Māksla spēj ievērojami ietekmēt cilvēku domu gaitu, un tai ir tieša saikne ar cilvēka morāli un to, kā tās abas mijiedarbojas.”
Izstādē darbosies gidi, un ieeja visiem apmeklētājiem tiek nodrošināta bez maksas. Izstāde būs apskatāma līdz 02.11.2014.
Apmeklējumus grupām pieteikt zvanot uz tālruni 22837312 Zinai.