Skolas preses ministrija oktobrī iesaka…

rudensVai Jūs jau lasāt kastaņus un smaidīgi liekat kabatās? Varbūt jūsmojat par miglas vāliem virs Daugavas agros rītos? Varbūt Jums apnikušas rudenīgās dienas un uzradies neliels nogurums? Lai vai kā, oktobris tradicionāli ir īstens rudens mēnesis, kad varam vērot īpaši krāšņas koku lapotnes un izbaudīt lapkriti. Veroties debesīs, ar skatienu varam sekot gājputnu bariem, kas dodas uz siltākām zemēm. Oktobrī varam izdzīvot rudeni! Izdzīvot caur ābolu sārtumu, izdzīvot caur saules stariem kļavu lapās, kāds- caur rudens nedarbiem. Oktobrī visi kopā varam baudīt rudeni, baudīt viens otru rudenī un rudeni mūsos! Aiziet!

Ekskursija ar klasi uz šķēršļu parku “Tarzāns”

WP_20140918_10_57_44_ProPagājušajā gadā ar klasi ieguvām titulu “Gada klase”, kas sniedza iespēju doties ekskursijā 300EUR  vērtībā. Šo titulu nebija iegūt tik viegli,ar klasi veidojām dažādas prezentācijas,pildījām dažādus uzdevumus, kas bija “Gada klases” nolikumā.
Septembrī jau sākām dalīties ar idejām par ekskursiju,un izlēmām doties uz Siguldu uz“Tarzānu”. Un jau 18.septembrī bijām gatavi  doties ceļā. Sākumā mūs iepazīstināja ar drošības noteikumiem un tad devāmies tālāk. Tarzāns sastāvēja no 6 trasēm:
· Zaļā trase, šī bija kārtīga iesildīšanās pirms došanās lielākā augstumā.
· Zilā trase. Viegli šķēršļi, kas pacelti līdz 8m virs zemes.
· Sarkanā trase.Tajā jau bij dzirdami daži kliedzieni,un prasīja lielāku piepūli.
· Melnā trase.Brauciens pa trosi ar riteni 14 metru augstumā,bija iespaidīgs piedzīvojums.
· Spēka trase. Šo trasi izgāja tikai daži,jo trases nosaukums izsaka visu.
· Tiroliešu trase.Trase sastāvēja tikai no nobraucieniem,kas ļāva izbaudīt skaisto skatu.
Ekskursija vairāk bija kā sportiskās aktivitātes tāpēc bija ļoti izdevusies! Ar klasi nolemām, ka ar prieku vēl apmeklētu “Tarzānu”.

Samanta Pusplatā.7.b