Darba plāns 2014.gada 29.septembris – 03. oktobris

Pirmdiena, 29.septembris
12.50 – 13.30 1.-4.klašu skolēnu tikšanās ar Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektori E.Kārkliņu (svinību zālē)

Otrdiena, 30.septembris
10.00 Administrācijas sanāksme
15.15. Metodisko komisiju sanāksmes
15.00-17.00 praktiskās nodarbības Pļaviņu novada pašvaldības iestāžu, struktūrvienību un to filiāļu vadītājiem darbā ar “Microsoft Office” 19., 20.kab.
Klašu vizītkaršu iesūtīšanas pēdējā diena skolas mājaslapai (lana.ivanova@png.edu.lv)
Gala atskaites ziņojuma iesniegšana VIAA par skolā realizēto ES Mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas „Skolu daudzpusējas partnerības” projektu „Media as Challenge and as Possibility”
XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku pašvaldību koordinatoru 2.sanāksme Rīgā (I.Krastiņa)

Trešdiena, 1.oktobris
Ekoskolu apbalvošanas pasākums Rīgā ( S.Stučka, L.Krūmiņa, R.Vanaga)
10.50 – Ministru kabineta sanāksme 215.kab.

Ceturtdiena, 2.oktobris
Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālās skolu sacensības rudens krosā Jaujās

Piektdiena, 3.oktobris
Skolēnu pašpārvaldes diena
10.50 – Dežūru pieņemšana–nodošana 312. kab. (piedalās 11. un 10.klašu virsdežuranti, klašu audzinātāji)

Skolas bibliotēkā izstāde „Dzeja pievelk!”

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu