Ekoskolu vasara- ekoskolēnu/skolotāju vides izglītības forums

ekoskolaIzsludināta pieteikšanās Ekoskolu lielākajam vasaras piedzīvojumam- koordinatoru un skolēnu forumam.
Skolotāju pieteikuma forma:

Skolēnu pieteikuma forma:

Reģistrēšanās termiņš ir līdz 20.06. Jo ātrāk, jo labāk! Jums tādējādi tiek rezervēta vieta gan nometnei, gan bezmaksas autobusam.
Lasīt vairāk šeit

Koncerts „Sirds vasaru jūt”

Pļaviņu novada jubilejas pasākumu ietvaros, 31. maijā, Stukmaņu estrādē notika koncerts „Sirds vasaru jūt”. Koncertā piedalījās arī mūsu skolas dziedošie kolektīvi: sākumskolas ansamblis, 2. – 4. klašu koris un 5. – 9. klašu koris, kā arī konkursa „Dziedošā klase” finālisti – 4. a klase un 12. klase.

Skolā viesojas Astra Aukšmuksta

Piektdien, 6.jūnijā, Pļaviņu novada ģimnāzijā viesojās VISC Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vadītāja Astra Aukšmuksta. Vizītes laikā pedagogiem tika novadīt informatīvs seminārs par audzināšanas darba aktualitātēm 2014./2015.m.g. un interešu izglītības programmu veidošanas pamatprincipiem 2014./2015.m.g. Ar prezentāciju var iepazīties šeit

“Erudīts 2014″ 5.klasēm

Erudīts, Pļaviņu novada ģimnāzija21. maijā norisinājās konkurss “Erudīts”, kurā piedalījās sešas atraktīvas un azartiskas komandas no 5.a. un 5.b. klases. 1. kārtā skolēni individuāli veica testu, no iespējamajiem 40 punktiem komandas ieguva no 13 līdz 23 punktiem. Spraiga un aizraujoša cīņa starp komandām izvērtās 2. kārtā, atbildot uz jautājumiem sešās dažādās tēmās (dabaszinības, latviešu valoda, matemātika, kultūra, sports, Pļaviņas). Konkursa gaitā noskaidrojām, ka piektklasnieki visvairāk ir iecienījuši tieši matemātiku. Kopvērtējumā 3. vietu (37 punkti) ieguva 5.b. klases komanda “Asprātīgais četrinieks”, 2 vietu (40 punkti) izcīnīja 5.a. klases komanda “Nezinītis un kompānija”, bet 1. vietu ieguva 5.b. klases komanda “Gundegas”. Pateicību par piedalīšanos saņēma – “Slyboots” (5.a.), “Zaļie āboli” (5.b.) un “Dabasbērni” (5.a.) Lielu paldies sakām katrai komandai, jo visi bija parūpējušies par interesantu, savu komandu raksturojošu, vizuālo noformējumu, kā arī par skanīgiem un iedvesmojošiem moto! Tuvojoties vasarai, skolēnu pašpārvaldes Izglītības ministrija ikkatram novēl kārtīgi atpūsties, atgūt spēkus, piedalīties piedzīvojumos, gūt jaunus iespaidus un pieredzi, lai nākamajā mācību gadā atkal varētu krāt zināšanas un sevi veiksmīgi pierādīt!

Izglītības ministres vietniece Līga Āboliņa