Aizvadīts seminārs ‘’Jauno uzņēmēju skola 2014”

Šī gada 22.maijā, Pļaviņu novada ģimnāzijā, norisinājās biznesa izglītības biedrības ‘’JA-YE Latvija’’ informatīvs seminārs par uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām skolēniem sadarbībā ar LIAA un Swedbank.
Pasākums notika divās daļās: informatīvajā un praktiskajā. ‘’JA-YE’’ pārstāvji informēja skolēnus par piedāvātājām aktivitātēm un ilustratīvā veidā prezentēja skolēnu atjautīgākās idejas. Praktiskajā daļā skolēniem bija iespēja darboties grupās Rīgas biznesa skolas (RBS) pārstāvja argentīnieša Claudio Rivera vadībā, veidojot biznesa idejas.
Nobeigumā, pasākuma dalībnieku balsošanā, tika noskaidrota skolēnu darba grupa, kuras ideja tika atzīta par vislabāko. Tā bija – gaisa balona maršruts ar maltīti Pļaviņu novada teritorijā. Semināra gaitā skolēni tika apbalvoti ar dažādām pārsteiguma balvām. Paldies SIA ‘’SAVIJAS’’ par kafijas pauzē sagādātajiem labumiem!

Kaspars Kokins, Novada domes uzņēmējdarbības attīstības speciālists