Koru un deju kolektīvu sasniegumi skatēs

olimpiādeGatavojoties XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem 2015.gadā, aprīlī norisinājās koru un deju kolektīvu skates.
8.aprīlī vidusskolas koris Latgales novada vidusskolas koru reģionālajā skatē ar 39,30 punktiem ieguva 2.pakāpes diplomu,
16.aprīlī 5.-9.klašu skoris Zemgales novada 5.-9.klašu koru reģionālajā skatē ar 37,15 punktiem ieguva 2.pakāpes diplomu.
15.aprīlī Kokneses un Pļaviņu novadu vispārizglītojošo skolu un kultūras centru XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju kolektīvu koprepertuāra pārbaudes skatē Koknesē
1.-2.klašu deju kolektīvs ieguva 3.pakāpes diplomu un 7.-9.klašu deju kolektīvs ieguva 3.pakāpes diplumu.
Apsveicam kolektīvus ar sasniegtajiem rezultātiem un paldies skolēniem, skolēnu vecākiem un skolotājām Aivai Siliņai, Olgai Krasutinai, Sigitai Vilkaplāterei , Lindai Miezītei par ieguldīto darbu!