Sasniegumi skatuves runas konkursā

zvirbulis3.aprīlī Jēkabpilī notika skatuves runas un literāro kompozīciju konkursa 2.kārta, kurā piedalījās 6.b klases skolniece Enia Kaņepēja. 1.-6.klašu grupā konkursā piedalījās 18 skolēni no dažādiem Latgales reģiona novadiem. Enia ieguva 2.pakāpes diplomu. Apsveicam!
Paldies skolotājai Silgai Stučkai par ieguldīto darbu!

Zemgales reģionālā skolēnu zinātniski pētniecisko darbu 5.konference

BibliotēkaCeturtdien, 27.martā Jelgavā norisinājās Zemgales reģionālā skolēnu zinātniski pētniecisko darbu 5.konference, kurā Pļaviņu novada ģimnāziju pārstāvēja 11.klases skolnieces Estere Fedosejeva un Sintija Silagaile, iegūstot atzinību.
Estere zinātniski pētniecisko darbu „Šahs kā sporta veids Pļaviņu novadā” (darba vadītāja Anita Seikovska) aizstāvēja vēstures sekcijā un socioloģijas sekcijā savu zinātniski pētniecisko darbu „Kiberterors skolas vecuma jauniešu starpā”(darba vadītāja Mārīte Skrabutena) aizstāvēja Sintija.
Konferencē skolnieces prezentēja savu veikumu un ieguva noderīgu pieredzi, vērojot konkurentu prezentācijas un uzklausot kompetentas žūrijas ieteikumus.
Paldies meitenēm un darbu vadītājām par ieguldīto darbu!