“Erudīts 2014″ 8.un 9.klasēm

Erudīts, Pļaviņu novada ģimnāzija

Izglītības ministre Dagnija Kiseļeva

27. februārī piecas azartiskas 8. un 9. klašu komandas piedalījās ikgadējā konkursā „Erudīts”. Diemžēl, šogad savu erudīciju konkursā nepārbaudīja 9.a klase.
1.kārtā skolēni individuāli veica testu, no 40 iespējamajiem punktiem komandas ieguva no 15 līdz 29 punktiem.
Aizraujoša un interesanta cīņa starp komandām norisinājās 2.kārtā, atbildot uz jautājumiem sešās dažādās tēmās (dabaszinības, latviešu valoda un literatūra, matemātika, sports, kultūra un Pļaviņas).
Kopvērtējumā 3. vietu ieguva 9.b klases komanda „Ziemas ķirši” ar iegūtiem 40 punktiem.
2. vietu ieguva 9.b klases komanda „Montija un pārējie atgriežas” ar iegūtiem 45 punktiem.
1. vietu ieguva 8. a klases komanda „Gliemeži” ar iegūtiem 46 punktiem.
Pateicību par piedalīšanos ieguva 8.b klases komanda „True meaning of life” un 8. a klases komanda „Dvuļu melnie jociņi ”, kas ieguva vienādu punktu skaitu.
Paldies „Montija un pārējie atgriežas” un „Dvuļu melnie jociņi ” komandām par īpašu vizuālo noformējumu!
Paldies par uzmundrinošajiem moto kā arī par jautro un erudīcijas pilno atmosfēru konkursa laikā!

Atvērto durvju nedēļa Latvijas uzņēmumos

image001Skolēni tiek aicināti aktīvi pieteikties ikgadējam pasākumam “Atvērto durvju nedēļa Latvijas uzņēmumos”. Pasākums notiks jau septīto gadu un šogad no 14.-17.aprīlim skolēnus ekskursijās uzņems 50 uzņēmumi, piemēram, Statoil, Latvijas Dzelzceļš, Latvenergo, RIMI, TELE 2. Ekskursijās jauniešiem būs iespēja iepazīt uzņēmumu darbību un apskatīt, kā ikdienā strādā dažādu profesiju pārstāvji.
Visas ekskursijas ir apskatāmas portālā Prakse.lv sadaļā Pasākumi: http://www.prakse.lv/events/eventList/event_type_id/1
Skolēni, kuri vēlas pieteikties šim pasākumam, interesēties pie sk.A.Lasmanes