Priecīgus Ziemassvētkus!

18. un 19. decembrī skolā tika ieskandināti Ziemassvētki ar pasākumiem 5.-8. klasēm, 1.-4. klasēm un Ziemassvētku pasākumu 9.-12. klasēm. Fotoieskats tajos.

Skolas matemātikas olimpiādes rezultāti

Matemātika Matemātika
Dīvaina un sarežģīta
Bet noderīga
Kā galvā kalkulators.
Matemātika!
(Raivo Jankuns, 5.klase)

Daži fakti

Šajā nedēļā 50 skolēni risināja matemātikas uzdevumus skolas olimpiādē.

Visdrosmīgākie matemātiķi mācās 6.klasēs, jo pieteicās 11 dalībnieki.

Vislielākais punktu skaits ir 5.klases uzvarētājam, bet minimālais punktu skaits ir par 30 mazāk.

Gan pamatskolēnu, gan vidusskolēnu – matemātiķu skaits dalās ar 5.

Vai vari noteikt, cik no dalībniekiem bija zēnu, ja zināms, ka meiteņu skaits ir par duci lielāks ?

Matemātikas skolotāju žūrijas vērtējums

1.vietu ieguva – Lelde Elīna Pitjukeviča, 5.b, Matīss Ķirsis, 6.b, Vineta Cukanova, 7.b, Anete Siliņa, 8.b, Liene Lakstīgala, 9.b, Arnolds Arnītis, 10.

2.vietu ieguva – Diāna Loseva, 5.a, Artis Aizporietis, 6.a, Mārtiņš Smilgājs, 7.a, Elīna Kanča, 8.a, Diāna Pauniņa, 9.b, Miks Vilkaplāters, 10., Guna Pujāte, 12.

3.vietu ieguva – Raivo Jankuns, 5.b, Karīna Davidova, 6.a, Marta Kupča, 7.a, Arina Deņisova, 8.b, Juris Ernests Brūniņš, 10., Ieva Skrabutena, 10., Annija Āboliņa, 12.

Atzinība piešķirta – Kristai Priedei, 5.b, Viktorijai Vīksnai, 6.a, Samantai Djubinai, 7.a, Kristīnei Činkai, 8.a, Sigitai Gavarei, 9.b, Esterei Fedosejevai, 11.

Sveicam olimpiādes dalībniekus un viņu skolotājus. Lai veiksmīgi starti novada olimpiādēs 2014.gada februārī!

Ira Ņikiforova, žūrijas komisijas priekšsēdētāja

Basketbola ziņas

Basketbola sacensības 28. novembrī Aizkraukles novada ģimnāzijas sporta zālē notika Aizkraukles novada sporta skolas reģionālās sacensības basketbola kausa izcīņā vecākajā grupā jauniešiem (1995.g.dz. un jaun.) Pļaviņu novada ģimnāzijas komanda izcīnīja pirmo vietu. Uzvaras tika izcīnītas visās spēlēs. Ar rezultātu 35:11 tika uzvarēta Aizkraukles NĢ, 40:6 A.U. Skrīveru vsk, 23:18 I.G.Kokneses vsk, 43:17 Neretas vsk., 26:12 Aizkraukles 1.vsk.

Komandā spēlēja: D.Kaņepējs, K.Lotuhovs,N. E. Mickevičs, A.Arnītis,G.Sirmais, A.Saulītis, A.Apkalns, G.Zīle, M.Vilkaplāters.

12.decembrī I.G.Kokneses vsk. norisinājās basketbola kausa izcīņa vidējās grupas zēniem (1998.g.dz. un jaunākiem). Sacensībās piedalījās septiņu skolu komandas. Pļaviņu novada ģimnāzijas zēnu komanda savā apakšgrupā uzvarēja 16:6 Daudzeses psk., 40:1 Sunākstes psk., bet sīvā cīņā ar 19:20 piekāpās A.U.Skrīveru vsk. komandai.

Spēlējot pusfinālā pret I.G.Kokneses vsk. tika piedzīvots zaudējums 18:29.
Cīnoties par 3. vietu zaudējums ar 16:19 pret Seces vsk. Sacensību uzvarētāji I.G.Kokneses vsk. finālā ar 19:16 pārspēja A.U.Skrīveru vsk.

Komandā spēlēja: E. Lūciņš, I.Babaks, A.Mizāns, G.Kapteinis, R.Paļčevskis A.Jermakovs, E. Mickevičs, K.Mežmalis, O.Cielavs, K.Krastiņš, P.Golmeisters.