Veiksme svētku priekšvakarā

Šaha sacensības Aizkrauklē 17. novembrī mūsu skolas komanda piedalījās Aizkraukles novada atklātajās sacensībās tempošahā, ko organizēja Aizkraukles novada pašvaldība sadarbībā ar Aizkraukles novada sporta centru.

Piedalījās dalībnieki no dažādām Latvijas vietām, kurās ciena šahu, tai skaitā no Pļaviņām. Skolēnu grupā labi nostartēja Linards Lukss (2.b) – 2.vieta un Raivo Kaņepējs (2.b) – ieguva pateicības medaļu par piedalīšanos.

Estere Fedosejeva startēja sieviešu grupā un ieguva 2. vietu.

Tas bija prieks pašiem un laba dāvana Latvijai 95 gadu jubilejā, jo ar šādiem Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēniem valsts var lepoties.

Anita Seikovska – šaha pulciņa vadītāja.

Stāstnieku konkursa “Teci, teci, valodiņa” pusfinālā Lielvārdē

olimpiāde 15. novembrī Lielvārdes muzejā notika Stāstnieku konkursa “Teci, teci, valodiņa” Piedaugavas novada pusfināls. Tajā piedalījās 26 jaunie stāstnieki no Kokneses, Bebriem, Odzienas, Aizkraukles, Lielvārdes, Lēdmanes un Ķeguma. Pusfinālā skolēni sacentās par “Mazā stāstnieka”, “Lielā stāstnieka” titulu.

Kā atzina konkursa koordinatori un rīkotāji, tad šogad dalībnieku līmenis ir krietni audzis, tāpēc žūrijai bija grūti izvēlēties tos dalībniekus, kas pārstāvēs novadu Rīgā.

“Lielā stāstnieka” titulu ieguva arī mūsu skolas pārstāvis Sandis Vīksna (9.e), bet “Lielās stāstnieces” titulu ar tiesībām piedalīties finālā Rīgā izcīnīja Megija Lazdiņa (8.e).

Sveicam skolēnus un viņu skolotāju Lauru Avotiņu!