Par interešu izglītības programmām nākamajam mācību gadam

logo, Pļaviņu novada ģimnāzija A.Lasmane, direktora vietniece

Vēl viens mācību gads ir noslēdzies!

Ceru, ka ieguldītais darbs ir gandarījis gan jūs, gan jūsu audzēkņus, gan viņu vecākus.

Ir veikta skolēnu aptauja par interešu izglītības vēlmēm 2013./2014.m.g. Tās ir šādas:

Lai iesniegtu kvalitatīvi sagatavotas interešu izglītības programmas 2013./2014.m.g., jūs tiekat aicināti uz semināru „Interešu izglītības programmu veidošana” 7.jūnijā plkst. 9.00 312.kabinetā. Semināru vadīs novada izglītības speciāliste Inese Saulīte.

Interešu izglītības programmas 2013./2014.m.g. jāiesniedz līdz 15.jūnijam skolas kancelejā.

Aizejot atvaļinājumā, lūgums sakārtot interešu izglītības žurnālu e – klasē!

Novēlu vasarā labi atpūsties, bet augustā sākt gatavoties nākamajam darba cēlienam – uz 2.septembri sagatavot skolas mājas lapai reklāmu par savu pulciņu (izveidot īsu aprakstu par savu pulciņu, prasībām no programmas vadītāja puses, lai ar tām varētu iepazīties skolēnu vecāki mācību gada sākumā).