Sporta diena

Parlamenta sanāksme

logo, Pļaviņu novada ģimnāzijaLīga Āboliņa, parlamenta sekretāre

14. maijā skolas svinību zālē notika Parlamenta sanāksme, kuru vadīja skolas prezidents Henrijs Jaudzems. Tajā piedalījās 25 skolēni no 5. līdz 12.klasei.

Sapulces sākumā ar atskaiti un izvērtējumu par šajā mācību gadā padarīto klātesošos iepazīstināja Skolas prezidents Henrijs Jaudzems, Sporta ministrs Kristaps Blitsons, Izglītības ministre Ieva Skrabutena, Vides ministrs Edgars Vībāns un Preses ministre Žanete Felsa.

Lai jaunais prezidents un ministri varētu veiksmīgāk izplānot un laicīgāk sākt savu darbu, jau šajā mācību gadā norisinājās nākamās Pašpārvaldes vēlēšanas, kurās skolēni kandidēja un uzstājās ar savām runām gan brīvprātīgi, gan kā klašu izvirzītie pārstāvji. Vēlēšanu rezultātā tika noskaidrots jaunais Skolas prezidents – Pauls Krastiņš, Kultūras ministre – Guna Pujāte, Sporta ministrs – Miks Vilkaplāters, Izglītības ministre – Dagnija Kiseļeva, Vides ministre – Liene Lakstīgala, Preses ministre – Ildze Vīksna.

Prezidentam un ministriem novēlam veiksmi, izvēloties savus konsultantus, spēku, enerģiju, neatlaidību un izdošanos, veicot darbus jaunajos amatos!