Nedēļas darba plāns, 29. aprīlis – 5. maijs

Nedēļas plāns Skolā dežūrē 8.b klase

Pirmdiena, 29. aprīlis
Metodisko komisiju sanāksmes (vai: 30.04.)
17.00 Vecāku (kuri gatavojas uzņemt skolēnus no partnervalstīm) sanāksme ES Mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas “Skolu daudzpusējas partnerības” projekta “Media as Challenge and as Possibility” ietvaros 104.kab.

Otrdiena, 30. aprīlis
10.55 ES Mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas “Skolu daudzpusējas partnerības” projekta “Media as Challenge and as Possibility” darba grupas sanāksme 104.kab.
11.00 CSDD sacensību jaunajiem velosipēdistiem „Jauno satiksmes dalībnieku forums” novadu un republikas sacensību 1.kārta
12.00 Administrācijas sanāksme 110. kab.
15.15. Metodisko komisiju sanāksmes (vai: 29.04.)

Trešdiena, 1. maijs
Darba svētki (brīvdiena)

Ceturtdiena, 2. maijs
14.00 Konkurss “Erudīts 3. – 4.klasēm” svinību zālē