Tikšanās ar rakstnieci Ilzi Liliānu Muižzemnieci

Ilze Liliāna Muižzemniece, "Kaķu meitene" Trešdien, 9.aprīlī, mēs – 5. un 6. klašu skolēni – devāmies uz tikšanos ar Latvijas jaunāko, „ražīgāko” rakstnieci Ilzi Liliānu Muižzemnieci.

Mēs klausījāmies rakstnieces aizraujošo stāstījumu par savām iznākušajām 6 grāmatām, par viņas ikdienu, par īsfilmu, kuru uzņem Rīgas kinostudijā pēc grāmatas „Kaķu meitene” motīviem. Ilze pati filmē kopā ar nelielu filmēšanas grupu, pati veido scenāriju, pati meklē aktierus, iestudē dejas. Ilzes lielākais sapnis ir kļūt par kino režisori! Un šis sapnis jau pamazām sāk piepildīties.

Bijām pārsteigti, kad uzzinājām, ka Ilze mācās tikai 10.klasē un jau paspējusi izdot vairākas grāmatas. Savu pirmo grāmatu “Mazais eņģelītis” viņa uzrakstīja 9 gadu vecumā. Ikdienā Ilze aktīvi piedalās sabiedriskajā dzīvē, dzied, dejo. Viņa pārzina vairākas svešvalodas (angļu, vācu, franču, spāņu).

Par sevi viņa saka: “Esmu optimiste, daudz smaidu un smejos, bieži izmēģinu daudz ko jaunu un daru to, kas patīk!” Par to varēja pārliecināties arī, klausoties viņas stāstījumā!

Lielu paldies vēlamies teikt Pļaviņu bērnu bibliotēkas bibliotekārei Guntai Grandānei un skolotājai Armandai Lasmanei par šīs tikšanās organizēšanu! Paldies arī skolotājai Veltai Rullei par to, ka uz tikšanos ar rakstnieci tika uzaicināti arī 6. klases skolēni! Kaut biežāk pie mums ciemotos tik interesanti radoši cilvēki!

Letīcija Janoviča, 6.b klase