100. diena skolā…

100. diena skolā Es gribu visu zināt:
Aiz kam, par ko, no kā?
Kas zvaigznes aizdedzina,
Kas miglu izdaiļā?

22.februārī 1.klašu skolēni svinēja 100.dienu skolā. Uz skolu tika uzaicināti arī pirmklasnieku vecāki, kuri šo pasākumu apmeklēja kuplā skaitā. Vecāki varēja noskatīties abu pirmo klašu skolēnu kopīgi sagatavotos priekšnesumus. Katrs skolēns bija iesaistīts pasākuma norisē. Skolēni runāja dzejolīšus, dziedāja dziesmas par skolu, iesaistījās rotaļā „Desmit pirkstiņi”. Arī vecākiem bija jāatbild uz dažādiem āķīgiem jautājumiem.

Tika sarīkota arī 100. dienai veltīta ģimeņu radošo darbu izstāde, kurā katrs skolēns kopā ar vecākiem bija pagatavojis kādu interesantu lietiņu, kas sastāvēja no 100 detaļiņām, piemēram, tārpiņam bija 100 posmiņi, uz saulespuķes lapas bija apsēdušās 100 mārītes un citi neparasti darbi. Par jaunrades darbiem ģimenes saņēma pateicības rakstu.

Skolēnus apsveica direktora vietniece audzināšanas darbā Armanda Lasmane. Katra klase saņēma dāvanā galda spēli.

Pasākuma noslēgumā skolēni priecājās par krāšņo brīnumsvecīti svētku tortē un gardo torti. Protams, katra klasīte nofotografējās kopā ar vecākiem.
Paldies Armandai Lasmanei par skaistajiem vārdiem un sarūpēto dāvanu pirmklasniekiem, paldies Gintam Balodim par apskaņošanu, paldies vecākiem par atsaucību, piedalīšanos pasākumā un jaukiem vārdiem, paldies Raivo Kaņepēja vecmammai par garšīgo torti!

Pirmo klašu skolotājas Kristiāna Balode un Ineta Reitere

Meteņi Odzienas filiālē

Meteņi Odzienā A.Zaharovska

Klāt ir Meteņi, kad liekas, ka saulīte jau atnesusi pavasari. Šādā laikā gribas izbaudīt ziemas priekus visā pilnībā. Skolas folkloras pulciņš pasākumu uzsāka ar Meteņu dziesmām, dejām un ticējumiem. Pēc tam visi devās ārā uz jautrām sacensībām. Visi bija sajūsmā ejot tautas rotaļu „Tēva nav mājās”. Pēc tam notika sacensības ragaviņu vilkšanā, stafete ar vienu slēpi un citas.

Visjautrākais bija dienas noslēgumā Meteņu konfekšu lietus. Tādu lietu neviens nebija gaidījis, ne paredzējis. Paldies skolotājām Agitai, Ivetai, Aigai, Maijai un skolotājam Ingum par jautrajiem pārsteigumiem, visiem drosmīgajiem un stiprajiem spēļu un stafešu dalībniekiem.