Tautasbumbas kausa izcīņā

Tautasbumbas sacensības Sporta skolotāja V. Brikmane

21. februārī I.Gaiša Kokneses vidusskolā notika Aizkraukles novada sporta skolas rīkotās tautasbumbas kausa izcīņas sacensības zēniem un meitenēm 2001. g. dzimušajiem un jaunākiem.

Pļaviņu novada ģimnāzijas meiteņu komanda savā apakšgrupā, uzvarot Skrīveru un Aizkraukles pamatskolas komandas, izcīnīja pirmo vietu. Tālāk finālā cīnoties par sacensību medaļām un kausu tika pieveiktas Kokneses un par pirmo vietu Skrīveru komandas. Meitenēm sacensībās piedalījās septiņas skolu komandas.

Zēnu komanda savā apakšgrupā uzvarēja Pērses pamatskolas un Bebru pamatskolas komandas, bet piekāpās Kokneses komandai. Finālā, spēlējot ar otras apakšgrupas pirmo vietu Aizkraukles vidusskolu, tika piedzīvots zaudējums. Spēlē par trešo vietu tika uzvarēta Seces pamatskolas komanda un izcīnīta trešā vieta astoņu komandu konkurencē.

Sacensībās piedalījās:
Betija Beāte Damberga, Karīna Davidova, Samanta Seliverstova, Kitija Smirnova, Lineta Lauva, Enia Kaņepāja, Beāte Kaņepēja, Simona Līna Grundšteina, Līva Kārkliņa, Aleksa Dauškane;
Genādijs Circins, Kristers Daiļida, Rūdis Ruciņš – Vējiņš, Andis Treinis, Arvis Vaivads, Markuss Gābers, Artis Aizporietis, Hārdijs Eglons Mickevičs, Raivo Jankuns.

Starpnovadu olimpiādēs

olimpiāde 18.februārī I.Gaiša Kokneses vidusskolā notika olimpiāde angļu valodā 10.-12.klasei, kurā ar labiem panākumiem startēja arī mūsu skolas skolēni: Imants Melderis (11.kl.) ieguva 1.vietu, Laura Kalniņa (11.kl.) – 3.vietu, Renāts Tirziņš (12.a kl.) un Sintija Silagaile (10.kl.) – atzinību, skolotāja Valda Mičule.

19.februārī notika olimpiāde ģeogrāfijā 10.-12.klasei, kurā Sergejs Nikaļuks (12.b kl.) ieguva atzinību, skolotāja Līga Rozenberga.

Paldies visiem par ieguldīto darbu, gatavojoties olimpiādēm!

Viesu diena filiālē Odzienā

Tikšanās ar Pļaviņu bērnu bibliotēkas darbiniecēm filiālē Odzienā A.Zaharovska

Trešdiena,20. februāris pie mums, Odzienā, bija ļoti saulaina ziemas diena, kad skolā gaidījām ierodamies viesus – Pļaviņu bērnu bibliotēkas darbinieces G.Grandāni, A.Galiņu, Pļaviņu bibliotekāri I.Osīti un mūsu E.Prūsas vārdā nosauktās Vietalvas bibliotēkas bibliotekāru J.Usānu. Kopā pulcējāmies, lai atcerētos un pieminētu mūsu novadnieci Emīliju Prūsas un rakstnieku Rūdolfu Blaumani viņu lielajās jubilejās. Bibliotekāre Gunta aizraujoši stāstīja par E.Prūsas dzīvi un daiļradi Pļaviņās. Bibliotekāre Antra iepazīstināja ar rakstnieces daiļradi pieaugušajiem un lasīja fragmentu no grāmatas „Laimīgā Putānija” bērniem.

Pieminot rakstnieka R.Blaumaņa jubileju, jaunāko klašu skolēni J.Kalniņa klasē noskatījās multfilmu „Velniņi”. Pārējie piedalījās diskusijā par rakstnieka R.Blaumaņa darbu tematikas aktualitāti mūsdienās.

Odzienas filiālē 20.februāris bija īsta viesu diena. Ieradušies Vecbebru profesionālās vidusskolas pārstāvji, lai iepazīstinātu neklātienē ar mācību procesu un profesijām, kuras var apgūt šajā skolā pēc 9.klases beigšanas. Vecāko klašu skolēni ar interesi noskatījās prezentāciju par skolu, tikās ar skolotāju un audzēkņu pārstāvjiem.