Starpnovadu matemātikas olimpiādē

olimpiāde 1.februārī notika starpnovadu jeb 2.posma olimpiāde matemātikā 9.-12.klasei.

Šajā olimpiādē Juris Ernests Brūniņš (9.a) izcīnīja 2.vietu un tika izvirzīts dalībai arī valsts posmā, bet Ildze Vīksna (9.a) ieguva atzinību.

Sveicam skolēnus un viņu skolotāju Ilzi Luksu ar šiem sasniegumiem! J.E.Brūniņam vēlam veiksmi arī valsts olimpiādē!

Konkursā “Erudīts 6.-7. klasēm”

Erudīts 6.-7. klasei31. janvārī notika „Erudīts 6. – 7. klasēm”. Konkursā piedalījās 7 komandas no 6. un 7. klasēm:
• 6.a klases komanda „Cietais rieksts”
• 6.b klases komanda „SMS”
• 6.b klases komanda „Čūskas 2013”
• 6.b klases komanda „Četras galvas”
• 7.a klases komanda „Plikiņās Čikitas”
• 7.b klases komanda „League of legends”
• 7.b klases komanda „Haizivis”

Pirmais uzdevums bija izdomāt komandas nosaukumu un logo. Komandām tas padevās diezgan labi.

Tālāk sekoja dažādi jautājumi – par ikdienas situācijām, sportu, dzīvniekiem, filmām u.c. Mūs apbēdināja tas, ka daudzas komandas nezina tādas lietas, kuras būtu jāzina ikvienam.

Kamēr žūrija laboja atbildes, komandām bija jāsaliek sagriests attēls. Šis uzdevums nemaz nebija tik viegls, bet tomēr visas komandas to paveica.

Pēdējā daļa bija darba lapas gan ar āķīgiem, gan pavisam vienkāršiem uzdevumiem. Šajā daļā bija arī uzdevums, kur jāatpazīst sabiedrībā zināmi cilvēki, bet tas komandām veicās ne īpaši labi.

Konkursa rezultāti:

Klase

Nosaukums

Punkti(max. 47)

Vieta

„Cietais rieksts

3.

„SMS”

2.

„Čūskas 2013”

1.

„Četras galvas”

7.

„Plikiņās čikitas”

4.

„League of legends”

5./6.

„Haizivis”

5./6.

Paldies komandām un īpašs paldies izglītības ministres vietniecei Arinai Maslobojevai, skolotājai Sandrai Fišmeistarei, vadītājiem – Jegoram Zaharcovam un Staņislavam Molčanovam, žūrijai – Sandrai Činkai, Megijai Dambergai un Diānai Polginai!

Izglītības ministre I.Skrabutena