Bioloģijas un vācu valodas starpnovadu olimpiādēs

olimpiāde 29.novembrī notika starpnovadu jeb 2.posma olimpiāde bioloģijā 9. un 11.-12.klasei. Sveicam 9.a klases skolēnu Juri Ernestu Brūniņu (skolotāja Evita Valdberga) ar iegūto 3.vietu.

5.decembrī I.Gaiša Kokneses vidusskolā notika 2.posma olimpiāde vācu valodā 10.-12.klasei, kurā Kristaps Blitsons (12.b klase) ieguva atzinību. Sveicam!

Mācību priekšmetu olimpiāžu maratons ir uzsākts. Lai sasniegtu labus rezultātus, aicinām skolēnus nopietni un atbildīgi tām gatavoties, jo, kā teikts Ministru kabineta noteikumos Nr.384 “Mācību priekšmetu olimpiāžu organizēšanas noteikumi”, “olimpiādes uzdevumu saturs ir sarežģītāks par vispārējās izglītības saturu ar augstākām prasībām attiecībā uz mācību priekšmeta apguvi”.

Labu veiksmi!

VISC organizēto olimpiāžu norises laiki.