Rūķu koris

Ziemassvētkos notiek dažādi brīnumi. Šoreiz kripatiņa brīnuma uzbira arī vidusskolas jauktajam korim, kas dīvainajā dienā 12.12.12. pārvērtās par Jauko rūķu kori.

Rūķu korim tika uzticēts valstiski svarīgs uzdevums – iedegt pilsētas ziemassvētku egli!

Uzdevums nebija viegls – egle lika sevi lūgties trīs reizes. Rūķu koris dziedāja eglei un visiem, kas bija atnākuši, lai piedalītos šinī svarīgajā misijā, daudziem jau zināmas, bet joprojām tik mīļas ziemassvētku dziesmas.

Tad ieradās ķekatnieki, kas aicināja visus piedalīties rotaļas un priecāties par krāšņo egli, kas šogad ir īpaši skaista, jo kā dāvinājums atdota pilsētai.

Rūķi nedaudz padancoja un devās iedzert siltu tēju un uzkost kādu našķi, jo ilgi kavēties nebija iespējams. 12.12.12. ātri beigsies un rūķi atkal pārvērtīsies par vidusskolēniem, kam sekmīgi jānoslēdz mācību pusgads.

Lai visiem pietiek spēka izdarīt plānotos darbus un priecīgi sagaidīt svētkus!

Kora vadītāja Aiva

P.S. Un paldies par atbalstu – balsojums bija tikai pozitīvs!

Radošā darbnīca Kalsnavas arborētumā

Radošā darbnīca Kalsnavas arboretumā Ir Adventes laiks. Laiks, kad cilvēki sāk ticēt brīnumiem un atver sirdis pārsteigumiem.

Šogad jauku pārsteigumu un prieku darboties gan lieliem, gan maziem ir sagādājuši Kalsnavas arborētuma darbinieki, atverot radošo darbnīcu, kurā ikviens varēja iemācīties gatavot skaistus Adventes vainagus.

Adventes laikā 2.a,2.b un 3.b klases skolēni devās uz Kalsnavas arborētumu, kur gatavoja Adventes vainagus no dažādiem čiekuriem, kastaņiem, zīlēm un citiem dabas materiāliem. Bērni strādāja ar lielu prieku un aizrautību. Pateicoties bērnu izdomai un pacietībai, katrs izgatavotais vainadziņš sanāca īpašs un neatkārtojams.

Vēlamies pateikt sirsnīgu paldies Kalsnavas arborētuma darbiniekiem par piedāvāto iespēju radoši darboties. Lai daudz interesantu ideju arī turpmāk!

Paldies arī autobusu parkam “Pato – 1″!

Gaišu Ziemassvētku gaidīšanas laiku mums visiem!

2.a, 2.b, 3.b klases audzinātājas