Interaktīvās klases aprīkojums un ierīkošana Pļaviņu novada ģimnāzijā

Iepirkuma līguma priekšmets: Interaktīvās klases aprīkojums un ierīkošana Pļaviņu novada ģimnāzijā

Identifikācijas numurs: PNĢ/2012/02.
Kontaktpersona: Vladimirs Samohins, t. 22005595.

Iepirkuma procedūras uzsākšanas datums 13.12.2012.
Paredzamais lēmuma pieņemšanas datums: 18.12.2012.

Paredzamā līgumcena: līdz 2500 LVL (ieskaitot PVN).

Specifikācija un instrukcija pretendentiem

Karjeras stunda 12. klašu audzēkņiem

K.Blitsons, S.Ņikaļuks, karjeras pasākumu organizatori

6. decembrī pie mums viesojās mūsu skolas absolvente Dace Liepiņa un viņas studiju biedrene, kuras tagad mācās Daugavpils Universitātē Dabaszinātņu un matemātikas fakultātē, anatomijas un fizioloģijas katedrā par fizioterapeitēm. Karjeras stundā Daces studiju biedre stāstīja par smēķēšanas ieradumiem un tās negatīvo ietekmi uz cilvēka veselību,kā arī par kaitīgo vielu saturu vienā cigaretē. Savukārt Dace stāstīja mums par cilvēka problēmām ar lieko svaru jeb aptaukošanos. Viņas prezentācijā tika parādīti un uzskaitīti tie produkti, kuri ir sevišķi taukaini un satur lielu holesterīna daudzumu. Kā arī viņa pastāstīja un parādīja slimības, kas rodas aptaukošanās rezultātā, un to ietekmi uz noteiktu cilvēka orgānu.

Prezentācijas beigās Dace un viņas kolēģe ķērās pie praktiskās daļas. Viņas pārbaudīja divpadsmito klašu skolēnu plaušu ietilpību litros, kur rezultāti visiem bija ļoti iepriecinoši – visiem plaušu tilpums bija augstāks par normu, kas ir 5 litri. Savukārt, ar speciālu ierīci tika pārbaudīts tauku procentuālais sastāvs mūsu organismos. Šajos mērījumos bija nepieciešams zināt katram savu svaru un augumu, pēc kā arī tika noteikts tauku daudzums gan kilogramos, gan procentuāli.

Kopumā pavadītās stundas ar viņām bija ļoti interesantas un vērtīgas, jo uzzinājām daudz jauna. Vēlamies pateikt viņām paldies! Lūk, foto no pasākuma!