Radošais konkurss „Cepumu stāsti”

„Karaliskie kārumi”„Karaliskie kārumi” ir cepumu ražotne skaistā Latvijas pilsētā – Cēsīs. Tās meistari cep gardus smilšu un kārtainās mīklas cepumus. Viņuprāt, cepumi ir pelnījuši, lai par tiem radītu garšīgus stāstus. Tāpēc uzaicināja skolēnus piedalīties radošā stāstu konkursā „Cepumu stāsti”.

Šajā konkursā piedalījās 3.a klases skolēni Anna Esiņa, Ralfs Maikls Pitjukevičs, Aivis Jokums.

Konkursa vērtētāji priecājās par šo skolēnu atsaucību, aktivitāti un radošumu, radot aizraujošus stāstus par cepumiem.

Neticami, ka katram cepumam var būt savs raksturs. Dažiem cepumiem piemita pat īsts piedzīvojuma gars, lai mestos notikumu virpulī.

Skolēni par piedalīšanos konkursā ieguva diplomiņus un uzlīmes, kā arī aicinājumu piedalīties citos „Karalisko kārumu” konkursos.

Sākumskolas skolotāja Inga Baginska