Turpināsim vākt baterijas!

Tīrai Latvijai! E.Vībāns, vides ministrs,
I.Ņikiforova, skolotāja konsultante

Pļaviņu novada ģimnāzijā ir noslēgusies bateriju vākšanas konkursa „Tīrai Latvijai!” 1. kārta (7. – 30.novembris), kur savāktas 672 dažāda veida baterijas. Visvairāk izlietoto bateriju ir savākuši 3.a klases skolēni (audzinātāja I.Baginska), 6.a klases skolēni (audzinātāja I.Ņikiforova) un 4.a klases skolēni (audzinātāja V.Platgalve). Paldies arī pārējiem dalībniekiem, kuri rūpējās, lai samazinātu apkārtnes piesārņojumu ar videi bīstamiem atkritumiem.

Pļaviņu novada ģimnāzijas skolas līdzpārvaldes Vides ministrija aicina Pļaviņu novada iedzīvotājus atbalstīt mūsu skolu bateriju vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”. Izlietotās baterijas lūdzam nogādāt uz Pļaviņu novada ģimnāziju un iemest tām paredzētajā tvertnē pie skolas dežurantes.