Latvijā patriotu nedēļa

Latvijas valstī - patriotu nedēļa Šonedēļ Latvijas valstī ir patriotu nedēļa. Arī Pļaviņu novada ģimnāzijas filiālē Odzienā.

Godinot Latvijas brīvības cīnītājus un NBS karavīrus Lāčplēša un LR proklamēšanas 94.gadadienā, sveicām 55.Zemessardzes kājnieku bataljona komandieri, majoru Uldi Albiņu un bataljona pārstāvjus.

5. – 9. klašu skolēni ar vēstures skolotāju B.I.Osīti noklausījās prezentāciju par zemessardzes dibināšanu, galvenajiem uzdevumiem, vienībām, aktivitātēm, mācībām, starptautisko sadarbību un operācijām. Noskatījās filmiņu par jaunsardzi.

Skolēniem bija daudz jautājumu, kurus varējām kopīgi noskaidrot, taču pats interesantākais bija iespēja aplūkot un aptaustīt ieročus un ekipējumu.

Skolas bibliotēka saņēma dāvanā grāmatu “Zemessardzei – 20″. Ciemiņi iepazinās ar skolu un bija iepriecināti par redzēto.

Kalvis Krūze, 9.e – teksts un foto