Paldies par svētkiem!

„Apkārt mirdz neskaitāmi siltu sajūtu atspīdumi
un tieši tie dara ceļu tik liela sirdsmiera pilnu,
ka žogi noārdās,
laipiņām ieliekas dēlīši
un trauks, kuru nesu caur dienu
ar tīriem avotiem piepildās”
(M. Laukmane)

Pašpārvaldes diena Skolotāju dienā ir sena mūsu skolas tradīcija. Tas ir izaicinājums vecāko klašu skolēniem, tā ir skolotāju prasme uzticēties. Vai tā ir spēle? Jā, nopietna lomu spēle! Mūsu 11. un 12. klašu skolēni skolotāja lomas izspēlei pievērsās ar lielu atbildības sajūtu – gan gatavojās stundām, gan piedzīvoja „ugunskristības” un satraukumu, stājoties klases priekšā, gan veiksmīgi atrisināja dažādas neplānotas situācijas.

Mēs, skolotāji, šo dienu pavadījām svētku noskaņā ar apziņu, ka viss būs kārtībā. Paldies mūsu vidusskolēniem par šo sajūtu un sagādātajiem pārsteigumiem. Paldies 12.klašu audzinātājām Ivetai un Aigai par profesionālo klātbūtni un atbalstu jauniešiem Skolotāju dienas sagatavošanā un organizēšanā. Paldies skolotajām Aivai un Mārītei, skolas medmāsai Benitai un sargam Valentīnai par kārtības uzturēšanu skolā, kamēr mēs, pārējie skolotāji, devāmies izglītojošā braucienā un priecājāmies par Pļaviņu novada amatierteātra „Aina” dāvātajiem smaidiņiem novada kultūras centrā. Paldies skolas arodkomitejai par sarūpētajiem gardumiem un kolēģiem par jaukajiem kopābūšanas mirkļiem.

Svētku garša katram mums paliks atmiņā, bet spēku dos 12. klašu kolektīvu dāvātais rupjmaizes kukulītis. Mīļš un sirsnīgs – PALDIES!

Skolotāju vārdā – sk. Silga