Uzņēmējdarbības simulācijas spēle JIC “Ideja”

Pļaviņu novada ģimnāzija 18. septembrī JIC “Ideja” notika uzņēmējdarbības simulācijas spēle “Menu” (“Ēdienkarte”). Tajā piedalījās Pļaviņu novada ģimnāzijas līdzpārvalde un citi interesenti.

Spēles laikā uzsvars tiek likts uz biznesa domāšanas un attieksmes radīšanu, īpašu uzmanību pievēršot tādām prasmēm kā faktoru analīze, pašapziņa, motivācija orientēšanās uz mērķi, nestandarta domāšana, lēmuma pieņemšana, problēmu risināšana, organizatoriskās prasmes. Spēles vadītāja bija Ginta Salmiņa, kura ir biznesa lietu speciāliste, un darbojas ar jauniešiem.

Kopumā, pasākums bija izdevies, visiem patika, jo spēle bija tiešām interesanta. Iegūtā pieredze un kontakti daudziem jauniešiem noderēs nākotnē. Līdzpārvaldes vārdā vēlamies pateikt lielu paldies JIC “Ideja” vadītājai Inārai Upeniecei par pasākuma organizēšanu, un Gintai Salmiņai par simulācijas spēles vadīšanu.

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu