Skolas parlaments – uzsācis darbu

Skolas parlaments 2012A.Lasmane, direktora vietniece izglītības jomā audzināšanas darbā

10. septembrī notika skolēnu parlamenta 1. sēde, kurā piedalījās 5. – 12. klašu izvirzītie parlamenta deputāti: Lineta Lauva, Kitija Smirnova, Ieva Seliverstova, Linda Misjūne, Gunita Stafecka, Antons Hermanis, Ieva Skrabutena, Mareks Bogdanovičs, Lelde Grūbe, Arina Maslobojeva, Jānis Andersons, Artūrs Rode, Deins Kaņepējs, Daniils Šinkarjuks, Žanete Felss, Edgars Vībāns, Henrijs Jaudzems, Kristaps Blitsons –, lai ievēlētu skolēnu līdzpārvaldi.

Skolēnu līdzpārvaldes sastāvs:

Uz pirmo parlamenta sēdi neieradās 5.b klases skolēni Mārcis Lazda, Artūrs Liepiņš, no 6.a –Alvis Bučis, Arvis Ilvars Ruža, no 6.b – Ralfs Eglītis, Linda Cegele, no 7.a – Kristīne Činka, Daira Skurule, no 8.a – Una Kaminska, Gunita Stafecka.

Sveicu un vēlu, veicot šos pienākumus, veiksmi un daudz radošu ideju!