Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Mācību gada sākums 3. septembrī

2012./2013. mācību gadu uzsākam 3. septembrī, tiekoties ar klases audzinātāju:

  • Pļaviņu novada ģimnāzijā plkst. 8.30
  • Pļaviņu novada ģimnāzijas filiālē Odzienā plkst. 8.20
  • Zinību diena

    Skolotāji 2012./2013.m.g.

    Sākumskola – Inga Baginska, Kristiāna Balode, Gints Balodis, Sandra Fišmeistare, Ilona Lazda, Sarmīte Meldere, Vineta Platgalve, Ineta Reitere, Anita Cīrule, Iveta Kupča, Maija Bieriņa, Aiga Čepule, Alla Zaharovska

    Angļu valoda - Ineta Bicāla, Valda Mičule, Jeļena Ozola, Indra Ozoliņa, Brigita Krauze, Elita Freimane

    Bioloģija - Evita Valdberga, Iveta Dūmiņa

    Dabaszinības - Iveta Briede, Evita Valdberga, Iveta Dūmiņa

    Ekonomika - Mārīte Skrabutena

    Fizika - Vitālijs Kuzmovs, Anita Seikovska, Mārīte Kvēpa

    Ģeogrāfija - Līga Rozenberga, Biruta Irēna Osīte

    Informātika - Aldis Lazda, Vineta Platgalve, Evita Valdberga

    Krievu valoda - Aiga Bērziņa, Rita Jakovļeva, Tatjana Starčenko, Alla Zaharovska

    Kultūras vēsture - Mārīte Skrabutena

    Kulturoloģija - Mārīte Skrabutena

    Ķīmija - Māris Siliņš, Iveta Dūmiņa

    Latviešu valodu un literatūra - Armanda Lasmane, Velta Rulle, Silga Stučka, Ingrīda Upeniece, Laura Avotiņa, Gunta Žilde

    Latvijas un pasaules vēsture, Vēsture - Iveta Krastiņa, Mārīte Skrabutena, Biruta Irēna Osīte

    Matemātika - Ilze Luksa, Vija Miķelsone, Ira Ņikiforova, Anita Seikovska, Ilze Titova, Mārīte Kvēpa

    Mājturība un tehnoloģijas - Guntis Mozga, Ieva Volane, Maija Bieriņa

    Mūzika - Olga Krasutina, Aiva Siliņa, Elita Freimane

    Sociālās zinības - Iveta Krastiņa, Mārīte Skrabutena, Biruta Irēna Osīte

    Sports - Vita Brikmane, Jānis Eiduks, Ilva Vārna, Ingus Eiduks

    Tehniskā grafika – Andrejs Česlis

    Vācu valoda - Rita Jakovļeva, Ilze Seipule

    Veselības mācība - Armanda Lasmane

    Vizuālā māksla - Andrejs Česlis, Valentīna Zdanovska

    Klašu audzinātāji 2012./2013. m.g.

    1.a – Ineta Reitere, 1.b – Kristiāna Balode
    2.a – Ilona Lazda, 2.b – Sarmīte Meldere
    3.a – Inga Baginska, 3.b – Sandra Fišmestare
    4.a – Vineta Platgalve, 4.b – Gints Balodis

    5.a – Velta Rulle, 5.b – Vija Miķelsone
    6.a – Ira Ņikiforova, 6.b – Anita Seikovska
    7.a – Ineta Bicāla, 7.b – Ingrīda Upeniece
    8.a – Indra Ozoliņa, 8.b – Ilze Titova
    9.a – Jeļena Ozola, 9.b – Ilze Luksa

    10. – Mārīte Skrabutena
    11. – Silga Stučka
    12.a – Iveta Krastiņa, 12.b – Aiga Bērziņa

    Odzienas filiālē
    1.e/2.e – Aiga čepule
    3.e/4.e – Maija Bieriņa
    5.e/6.e – Mārīte Kvēpa
    7.e/8.e – Laura Avotiņa
    9.e – Elita Freimane